4xDev

до 20 спеціалістів
Херсон

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Хотел бы написать отзыв, как соискатель, который отправил CV в данную компанию.
Компания высылает тестовое задание, на которое даёт дедлайн неделю.

После выполнения тестового задания, будьте уверены, что фидбека по заданию вы не получите, будут обещания, что дадут фидбек, а на самом деле никто ничего не даст и я так думаю, что и не собираются давать какой-то фидбек.
Потом и вовсе начнётся игнорирование вас, перестанут отвечать на сообщения.

Поэтому, если вы цените своё время и силы, то лучше воздержитесь от отправки CV в 4xDev.
Спасибо за внимание.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.