1 листопада 2023 9:57
Працюю у компанії вже рік. Запросили на позицію молодшого маркетолога, досвіду було мало, але було величезне бажання розвиватися в цій сфері. Всьому навчили, вклали купу ресурсів. Зараз я вже вважаю себе фахівцем у галузі маркетингу, можу працювати повністю автономно. Компанію рекомендую — найкраща IT компанія у Житомирі!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.