2C2P

Львов, Сингапур (Сингапур)

Працюю з квітня 2020, був третім працівником у Львові, спочатку було трохи страшнувато підписувати офер, бо компанія нова і невідомо було що очікувати, але все склалось добре).
Тезами:
— Компанія активно розвивається, багато відкритих вакансій.
— Менеджмент досить адекватний, соцпакет нічим не гірший від великих аутсорсингових компаній, купляють нову хардвару і саме важливе для мене — є можливість WFH і немає тайм трекерів (все базується на довірі і результаті виконаної роботи).
— По офісу — звичайний коворкінг, столи як на мене надто маленькі, але все решта норм, є автомат що робить класну фрішну каву (бо смак кави зі звичайних Saeco автоматів, які були на попередніх моїх роботах за всі роки вже дуже приївся).
— Часова зона +5/+6 годин в залежності від локації онсайт тімки, що спочатку було дуже незвично для мене після роботи з кастомерами з Канади)).
— Продуктів є дуже багато, хоч вони і схожі, але все ж різні.. скучати не доводиться, якщо щось набридне є можливість перейти на щось інше.
— Є можливість вчитись за рахунок компанії, якщо бракує знань для роботи.
— Зряплатка приходить на ФОП рахунок стабільно без проблем і затримок, бухгалтер скаже скільки податків заплатити, а далі роби що хочеш.
— Компанія анонсує аннуал тімбілдинги в екзотичних країнах, проте через карантин цього року воно все накрилось, сподіваюсь на наступні роки))
— Цікавий новий досвід роботи з Азіатськими колегами.
Далі буде видно по ходу збільшення кількості працівників.
Що згадав таке основне... ну якось так...

Працюю тут з вересня 2020 року.
По суті — звичайна продуктова компанія, є різні проекти — як легасі 5-7 річної давнини, так і свіжі з нуля проекти.
З цікавого для мене — оскільки весь менеджмент сидить переважно в Сингапурі, в них різниця з Україною +6 годин, тобто для 10 ранку в Україні = 4 вечора там)
Що означає прокидаєшся — а в тебе вже купа повідомлень) Зате можна спокійно ввечері зануритися.
По оплаті в середньому йде трохи вище ринку, бо нема посередників, приходить чітко та стабільно
Знімають 2 великих кімнати в футура хабі, звичайний рівень коворкінгу, ну і work from home по бажанню. З офіса працюють наразі близько 12 людей, і ще приблизно стільки ж з дому

Поддержали: Oleksandr Havrysiuk