27 Nerds

Івано-Франківськ

Працюю в компанії близько 2-х років. Класний менеджмент, активний ріст, амбітні цілі. Люди з якими можна, як зіграти «катку» в CSGO, так і отримати консультацію по вирішенню проектних технічних питань. Дуже радий бути частиною такої крутої команди. GGWP!

Підтримали: Maria KorotkovaKonohorov Oleksandr

Дякую за підтримку і допомогу у розвитку компанії! Менторинг колег та розвиток продуктів! Ми цінуємо нашу культуру взаємопідтримки та нашу спільну любов до ігор та кіберспортивних змагань!

Хайлі рекомендед!
Направду крута компанія, що має вузьку спеціалізацію в eSports. Тут можна знайти друзів та однодумців, що є лідерами на PRO сцені.
Про роботу. Уяви, що прийшовши втомлений з роботи ти запускаєш катку в дотку чи cs:go, або просто супер маріо карт на нінтендо, а завтра ти навіть немаєш кому розповісти про ейс на лонгу чи крутий раш на міді? Сумно((
Тут ти не переймаєшся, що через пропущений семіколон якась страхова виплатить мільярд гривень за побитий ланос, або рандомний банк збарнкрутує))
Тут ти працюєш над своїм хоббі, працюєш в задоволення. Як казав Стів Джобс або Джейсон Стетхем — знайди роботу для душі і ти не будеш працювати жодного дня.
Про розвиток. Тут не треба записуватись в чергу до ментора на три місяці наперед. Хай-скіллз спеціалісти middle/senior левелу завжди підкажуть чи направлять. Також в розпорядженні доступ до курсів на одній з крутіших навчальних онлайн платформ. Головне мати клепку і бажання вивчити щось нове.
Про відповинок. Барбекю вечірки, вело-спільнота та тімбілдінги в ігровому клубі. Заходь на сервак і розряди калаш в QAя, щоб довести що це була фіча, а не баг)
Більше року в компанії і тільки найкращі емоції та переживання! GGHF

Підтримали: Yurii RekechukMaria Korotkova