16 червня 2025 13:58
Пропрацював в компанії майже рік, на не маленькому проекті у дружньому колективі. Великою перевагою є те, що ти як експерт можеш впливати на свій проект: обирати технології, покращувати процеси, вносити корективи в існуючий флоу. В тебе є постійний контакт також з керівництвом, і за потребою, якісь питання можна обговорити напряму. Є всі умови щоб розвиватися в своєму напрямку. Команді DTeam бажаю зростання та нових вершин!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.