24Slides

до 20 спеціалістів
Київ, Копенгаген (Данія), Lima, Malang (Indonesia)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

24Slides — сучасна компанія у всіх планах: гнучкий графік роботи (можна працювати з дому, з офісу або комбінувати), чітко налагоджені процеси без лишньої бюрократії, різноманітні програми розвитку і ротації.

Тут можна багато чому навчитись. Компанія не шкодує ресурсів на розвиток своїх співробітників. Тут працює чудова команда професіоналів.

Хочу відзначити спокійну та доброзичливу атмосферу в компанії. Процеси налаштовані майже ідеально. В цілому, система налаштована так, щоб кожному працювалось комфортно. Офіс дуже хороший. В роботі присутньо багато англійської. За чей час багато чому тут навчився, отримав колосальний досвід.

Бажаю, щоб компанія надалі розвивала і підтримувала таку внутрішню атмосферу.

Підтримали: Evheniia AranzonIhor Reznik

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.