2021.AI

Київ, Копенгаген (Данія)

30 вересня 2021 16:22

Anatolii, Senior QA Automation Engineer в 2021.AI

Працюю в компанії вже більше 2х років, тому вже можу зробити якісь висновки і вирішив залшити відгук.
Перш за все, виражаю подяку всім, хто працює, чи колись працював в 2021аі! Ви всі круті і з вами дуже приємно працювати. Всі, хто працює в 2021 (як в Києві, так і в Копенгагені, чи будь де ще) є професіоналами своєї справи, як з технічної точки зору, так і з моральної, з точки зору людяності. За цей час, не мав жодного конфлікту, чи негативу ні з ким з співробітників, навпаки багато позитиву і радості. Також за цей час значно виріс, як спеціаліст. За весь час роботи в попередніх компаніях не пізнав стільки нового, як в 2021. В продукті використовуються останні технології і точно знаю, що після 2021 легко зможу знайти нову роботу.
Також подобається, що в компанії ще царить дух стартапу і я можу впливати на процеси та продукт, це дуже крутий досвід, який стане в нагоді в подальшому.
Про якісь мінуси не можу сказати, в команді QA, де я працюю все дуже добре та цікаво. Компаія росте, продукт розвивається і думаю далі буде ще цікавіше.

Підтримали:  Liliia Ivancha