.NET Fest: полная программа конференции на сайте. Присоединяйся к самому большому .NET ивенту

2021.AI

Киев, Лондон (Великобритания), Копенгаген (Дания), Лунд (Швеция)

Працюю в компанії вже півтора роки, тому вже можу зробити якісь висновки і вирішив залишити відгук.
Перш за все, виражаю подяку всім хто працює, чи колись працював в 2021аі! Ви всі круті і з вами дуже приємно працювати. Всі, хто працює в 2021 (як в Києві, так і в Копенгагені, чи будь де ще) є професіоналами своєї справи, як з технічної точки зору, так і з моральної, з точки зору людяності. За ці півтора роки не мав жодного конфлікту, чи негативу ні з ким з співробітників, навпаки багато позитиву і радості.
Також за цей час значно виріс, як спеціаліст. За весь час роботи в попередніх компаніях не пізнав стільки нового, як в 2021. В продукті використовуються останні технології і точно знаю, що після 2021 легко зможу знайти нову роботу.
Також подобається, що в компанії ще царить дух стартапу і я можу впливати на процеси, та продукт, це дуже крутий досвід, який пригодиться в подальшому.
Про якісь мінуси не можу сказати, в команді QA, де я працюю все дуже добре та дуже цікаво.
Компанія збільшується, продукт розвивається і думаю далі буде ще цікавіше)