2021.AI

Киев, Копенгаген (Дания)

Компанія, яка піклується про своїх співробітників та йде їм на зустріч. Саме це я можу сказати, працюючи тут 3,5 роки і маючи 2-річну донечку.
У кого є дітки чи можливо ще тільки в очікуванні на зустріч зі своїм скарбом, той зрозуміє настільки важливо і цінно, коли тебе розуміють і йдуть на зустріч.

Поддержали: Liliia Ivancha

Працюю в компанії вже півтора роки, тому вже можу зробити якісь висновки і вирішив залишити відгук.
Перш за все, виражаю подяку всім хто працює, чи колись працював в 2021аі! Ви всі круті і з вами дуже приємно працювати. Всі, хто працює в 2021 (як в Києві, так і в Копенгагені, чи будь де ще) є професіоналами своєї справи, як з технічної точки зору, так і з моральної, з точки зору людяності. За ці півтора роки не мав жодного конфлікту, чи негативу ні з ким з співробітників, навпаки багато позитиву і радості.
Також за цей час значно виріс, як спеціаліст. За весь час роботи в попередніх компаніях не пізнав стільки нового, як в 2021. В продукті використовуються останні технології і точно знаю, що після 2021 легко зможу знайти нову роботу.
Також подобається, що в компанії ще царить дух стартапу і я можу впливати на процеси, та продукт, це дуже крутий досвід, який пригодиться в подальшому.
Про якісь мінуси не можу сказати, в команді QA, де я працюю все дуже добре та дуже цікаво.
Компанія збільшується, продукт розвивається і думаю далі буде ще цікавіше)

Поддержали: Anastasiia KovalovaLiliia Ivancha