1World online R&D Сenter (Business Automatics)

81...200 спеціалістів
Харків

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Очень уютная, небольшая (по харьковским меркам) компания. Офис в Харькове — супер-удобно расположен, возле метро Ботанический сад — можно на обеде ходить туда прогуливаться чтобы размять ноги, или работать из дому, кому как нравится.

Корпоративные стандарты в компании абсолютно ненавязчивые (в отличие от некоторых больших IT-компаний) — атмосфера в компании скорее семейная, менеджмент в компании очень лояльный.

Проекты очень разнообразные и нетипичные, с разным стэком — от сложных бизнес-систем до пользовательских приложений.

Отдельно хочу отметить — здесь работают очень крутые специалисты, у которых всегда есть чему поучиться, даже если ты давно не новичок.

Підтримали: Валерия Погребняк

Всё супер ♥. Коллектив крутой. Работать можно удалённо и из офиса. График супер удобный♥

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.