Відгуки про компанію 1000GEEKS

20 вересня 2022 19:55

Анастасія Слободянюк, Employee Experience Specialist в Intellias

Хочу поділитися своїм відгуком про компанію 1000GEEKS. Я прийшла у жовтні 2021 року без досвіду, це була моя перша робота в ІТ сфері.
Мене зустріли дуже гостинно та по-домашньому; при чому не тільки HR , з якою я безпосередньо працювала, але й уся команда. Але про все поступово :)
Я прийшла на позицію HR Generalist’s Assistant, і хочу окремо подякувати своїй начальниці, людині, яка мене усьому навчала, HR Generalist’у компанії 1000GEEKS. Я тісно працювала з нею упродовж майже року, та хочу зауважити, що це дійсно та людина, яка старається та робить усе для того, щоб кожний член команди в незалежності від того, де він знаходився, відчував себе комфортно.
Хочу також подякувати кожному члену команди, з ким я працювала, нашим талановитим РМам та окремо фаундеру, який живе та дихає своєю компанією. Для мене, як для людини ще без досвіду, було багато нових речей, але наші хлопці та дівчата завжди були раді допомогти та пояснити усе незрозуміле. Атмосфера в компанії, особливо в офісні дні, була дуже душевною та домашньою.
Ми добре працювали: шукали нових розробників, проводили мітапи, шукали навчальні заходи для співробітників, вивчали англійську та французьку мови, робили PPR та багато іншого.
Ми весело відпочивали: робили зарядку, їли пряники та піцу по п’ятницях, грали в теніс та проводили крутезні корпоративи.
Нажаль, з початком війни, деякі речі в компанії змінилися, зокрема зменшилась кількість проектів, відповідно, як і у багатьох компаніях, почались фінансові проблеми. Незважаючи ні на що компанія все одно продовжує працювати, шукати нові проекти та розроблювати власні.
Я пішла з компанії у вересні 2022 року через більш цікаву пропозицію в плані розвитку, але все одно в мене залишається величезна кількість приємних спогадів про 1000GEEKS.
Наостанок я представляла компанію на IT-ярмарці в Києві в вересні цього року, де презентувала нашу компанію та наш навчальний проект Blockchain University. Цей проект протягом останнього року випустив ряд студентів,які стали співробітниками компанії або знайшли собі роботу у Blockchain-напрямку.
Тож, 1000GEEKS, бажаю вам процвітання, розвитку та досягнення усіх поставлених цілей!