22 квітня 2021 22:19

Ярослав Характерник, Golang Developer в DocHQ

Два роки тому я вже писав про відпустку 18 календарних днів в цій компанії, тоді відпустку збільшили та додали інформацію про відпустку в опис вакансії 20 working days paid vacation.

Зараз рекрутери цієї компанії в LinkedIn знову пропонують вакансію без інформації про відпустку.
На питання «Скільки днів відпустки» рекрутер відповіла «18 рабочих дней».

Якщо компанія грається з відпусткою то уважніше читайте договір про співпрацю.

7 коментарів

Ярославе, доброго дня!

Ми вдячі за вашу уважність та небайдужість. Зазначена вами вакансія була актуальною у березні 2019 року, відповідно як і інформація щодо умов праці.
В серпні 2019 року в компанії було змінено політику нарахування днів відпустки, яка починаючи з того часу залишається незмінною і дотепер — 18 робочих днів відпустки щороку.
Ми дійсно вважаємо, що кожному з нас необхідно повноцінно відпочивати та ніколи не дозволили б собі гратися з днями відпустки. Усі умови надання відпусток ми обов’язково прописуємо у договорі про співпрацю, оскільки довготривалі та чесні стосунки з командою набагато важливіші.

Продуктивного вам робочого тижня!)

Ми дійсно вважаємо, що кожному з нас необхідно повноцінно відпочивати

І тому зменшили відпустку з 20 робочих днів до 18 робочих днів, тепер стали повноцінно відпочивати?

Усі умови надання відпусток ми обов’язково прописуємо у договорі про співпрацю

Чи може спеціаліст ознайомитись з вашим Договором про співпрацю до співбесіди?

Щоб уникнути таких прикрих ситуацій минулого разу додали інформацію про відпустку в опис вакансій, а що ви зробите?

Ми вдячні за вашу уважність

Будь-ласка, виправите?

Влітку 2019 року в нашій компанії були структурні та організаційні зміни, відповідно були переглянуті усі політики компанії, а саме:

— 18 робочих днів оплачуваної відпустки;
— 12 робочих днів оплачуваних лікарняних для легких недугів (усі серйозні випадки розглядаються індивідуально);
— можливість взяти додатково 10 днів неоплачуваної відпустки;
— можливість взяти swap days;
— навчання, як частина робочого процесу (оплачується, як робочий день), а також оплата за курс (сертифікацію, тощо) компенсується компанією;
— 4 місяці — оплата декретної відпустки для мами та індивідуальний графік роботи для тата.

Окрім того ми керуємось такими принципами роботи:
— Work life balance — ми прагнемо не овертаймити;
— Гнучкий робочий час — ми дбаємо про результати, а не про витрачені години;
— Одна з наших цінностей — «Люди на першому місці» — і ми дотримуємось цьому у всіх процесах.

Наші колеги завжди зможуть вам надати відповіді на усі можливі запитання до співбесіди (як організаційні, так і про проект, команду, стек). Договір для ознайомлення надаємо вже на фінальних етапах нашого спілкування.

В описі наших вакансій ми в першу чергу прагнемо зацікавити людей проектами, складними технічними рішеннями, класною командою та можливістю професійно рости, а не кількістю днів відпустки. І вже під час подальшого спілкування ми надаємо усю організаційну інформацію та відповідаємо на питання, які можуть виникнути. Для нас дуже важливо знайти не тільки класного професіонала, а й людину, яка буде співпадати з нами по цінностях.

Дякую за приділений нам час :)

— 18 робочих днів оплачуваної відпустки;
— можливість взяти додатково 10 днів неоплачуваної відпустки;
— можливість взяти swap days;

Список прописаний у договорі та має юридичну силу?
Чи це політики компанії без юридичної сили?

Договір для ознайомлення надаємо вже на фінальних етапах нашого спілкування.

Після оферу? Чи після погодження на офер?

У вас відпустка менше стандартних 20 робочих днів тому приховуєте.

Ярославе, доброго дня!

Ви повністю праві — у нас 18 робочих днів відпустки, і, звичайно, ми цього від кандидатів не приховуємо. Як і решту не менш важливої інформації про компанію, адже кожен з кандидатів повинен розуміти на які умови погоджуватись, чи, навпаки, не погоджуватись.
Саме тому в процесі спілкування ми надаємо максимальну інформацію та відповідаємо на всі питання, і лише після того кандидату відправляємо офер.
Маючи на руках всю необхідну інформацію, кожен уже сам вирішує чи продовжувати співпрацю. І добровільно обирає свій шлях :)

Гарного вечора!

Ось вам рішення: додайте інформацію про відпустку до опису вакансії як роблять інші компанії та навіть ваша компанія, доведіть що ви хороші як минулого разу.

Liubov Viktorenko, ви хоч розумієте, що це беззмістовна простиня для кандидата?

З вашої відповіді роблю висновок, що ваші гарантії це політики компаній, але ці політики без юридичної сили та відсутні у договорі.

Ви молодці лише на словах, які без юридичної сили.