GlobalLogic

Київ, Харків, Львів, Миколаїв

Хоч залишити свій невеличкий відгук про процес рекрутиренгу. Спілкувалась з рекрутером Юлією Мальцевою і все пройшло добре. Відповідала в LinkedIn швидко, на співбесіді все детально пояснила, відповіла на мої питання.

Вітаємо, Юліє! Вдячні за ваш відгук, передамо фідбек Юлії Мальцевій. Бажаємо класних кар’єрних здобутків!

Шановні GlobalLogic, проконсультуйте ваших рекрутерів, які шукають розробників для Embedded-розробки, що означає категорія вакансій «C-level».
Наприклад, даний момент момент помилково опубліковані в даній категорії:
Senior C# Software Engineer IRC215081 jobs.dou.ua/...​allogic/vacancies/263150
Senior С Developer — Embedded Linux IRC211435 jobs.dou.ua/...​allogic/vacancies/263007

П.С. Подібне може трапитися також в інших компаній, але регулярно таку помилку допускає тільки ваша компанія, ... і якщо не брати до уваги ціну публікації вакансії, то як мінімум річ про погану ефективність, коли гаряча вакансія, а можливий кандидат її прото не знайде в категоріях C++ та Embedded.

Вітаємо, Віталій! Щиро вдячні за ваше зауваження — прийняли до уваги та виправились. Дякуємо!

Проходив технічну співбесіду з Ганною Ліхтман на реакт-нетів розробника. В мене досить багато років та співбесід за плечима, але це була найкомфортіша та найлюдяніша співбесіда з усих. Питання по суті, а не якись ефемерні, з якими ви ніколи не стикалися й напевне ніколи й не стикнетесь на практиці. Коли відповідь неправильна — Ганна озвучує правильну відповідь з поясненням, чого не роблять близько 60% інших інтервʼюверів. Такі співбесіди — це завжди трохи левел-ап. З самого початку була якась незвично-дружня атмосфера на співбесіді. Дуже сподобалося. Навіть валерʼянку пити не довелося по результатах співбесіди ))) Сподіваюся, пощастить працювати з такою людиною, як Ганна.

Підтримали: Maryna Klymenko

Євгеній, щиро дякуємо за такий приємний відгук — вже передаємо його Ганні :) Нехай ваша професійна кар’єра складеться якнайкраще!

Чекаю фідбек співбесіди вже 2 тижні, і взагалі ніякого зв’язку, рекрутер просто ігнорує. Це відмова чи це рішення не прийнято і важко відписати?

Володимире, щиро перепрошуємо за затримку з фідбеком. Наразі ситуацію владнали. Бажаємо гарного дня!

Апплаївся як AQA на три різні проекти. Не зіткнувся з жодною проблемою, які описали колеги в попередніх відгуках. Всі інтервьюери та HR-и були доброзичливі, відповідали швидко, за що їм всім вдячний. А ось щодо самих технічних співбесід залишилися зауваження . Вони відрізнялися між собою як брати в російській казочці «старший умный был детина, средний был и так и сяк, младший вовсе был дурак».
Перша співбесіда приємно здивувала тим що мені вперше в житті задавали не стандартні примітивні запитання, які задають автоматизаторам на кожній співбесіді і які реально можна завчити, а щось, що було приблизно релевантним до мого досвіду. Тобто, запитання на розуміння GRASP, SOLID та те як правильно будувати автотести.
Друга співбесіда складалася зі стандартних запитань — тобто, нічого особливого.
Третя, яку проводила AQA лід Софія вирізнялася тим що перших пів-години зайняло спілкування про проект та про мій досвід а других пів-години мене запитували по технічній частині. І, в основному, запитання полягали в тому чи працював я з конкретною технологією. Я розповідав що і для чого використовував. Після цього мені прийшов фідбек від рекрутера що я не пройшов через те що в мене недостатні знання по SQL та CI/CD. При цьому жодного запитання по знанню цих технологій мені задано не було, запитання звучали «чи працював з тим і тим». Мене, навіть, не намагалися завалити запитанням по технологіям. Мене не запитували нічого конкретного по тому ж CI/CD, не просили, написати SQL запити, просто пів-години переважно розпитували про мій досвід. Підозрюю що на проект вже попередньо затвердили іншого інженера а моя співбесіда була чисто формальністю щоб показати що був проведений відбір. Нічого не маю проти того що мене не взяли на проект, але навіщо було марнувати мій (і свій) час?

Романе, дякуємо за ваш детальний відгук. Зворотний зв’язок допомагає нам зробити інтерв’ю легшим та кориснішим.
Щиро бажаємо вам знайти проєкт до душі та успішно розвиватися в IT-індустрії!

Не можу сказати про позитивний досвід співпраці з GlobalLogic, та все почалось з процесу найму, де спілкування відбувалось з 3 рекрутерами. Перше що здивувало — відношення рекрутера до співбесіди, яка проходила без камери, стало зрозуміло чому після того, як дівчина почала їсти яблуко, через що мені було погано чути а їй смішно, коли вона спитала «то нет ви вказали чи грос?» а мені почулось щось про dot net. Далі технічна співбесіда. Рекрутер забула додати в календар івент і почали ми на 30 хв пізніше поки вона зібрала всіх, де я дізнався що це інтревʼю на інший проєкт а не той, що був у вакансії, і це зовсім не веб. Це було моє третє технічне інтервʼю за весь час роботи в сфері і все пройшло добре, не було відчуття, що тебе «жарять» чи намагаються знизити зарплатні очікування, але мені виглядало дивно, що ми не можемо обговорити питання, якщо наші думки не співпадають, так як інтервʼюер теж може помилятися. Пропрацював на проєкті 2 роки і 3 місяці. Останні 9 місяців я просив переглянути зп і кожного разу чув, що зараз не та ситуація, у компанії немає грошей (але постійно отримував спам від глобала про те, що прибутки зросли), людей звільняють, але виявилось що як тільки прийняв рішення звільнятись, то вже можна і переглянути зарплату. Єдине що в глобалі було класного — це команда, та до команди треба ще класний проєкт і конкурентну зарплату

Підтримали: Nikita Zakharchuk

Олександре, дякуємо за ваш відгук!
Ми уважно ставимось до процесу інтерв’ю, тож обов’язково пропрацюємо ваші зауваження. Дякуємо за теплі слова про нашу команду. Бажаємо вам надалі проєктів до душі!

Мав співбесіду в Global Logic нещодавно (правда не пройшов по рівню англійської з кастомер стороною) але не зважаючи на відмову в оффері, залишились круті враженні від технічної частини. Мені проводила інтервʼю Ганна Ліхтман, взагалі я часто хвилююсь на і перед інтерв’ю, але Ганна с перших хвилин створила дуже позитивну і дружню атмосферу, що для мене це інтерв’ю більш було дружньою бесідою за чашечкою кави. Під час співбесіди зустрічались в мене пробіли, але можна сказати що закривали ми їх з Ганною на місці, то я за півтори години отримав трохи скілапу. В кінці співбесіди гарно поспілкувалися вже не на технічну тему. Шкода що я отримав реджект, якщо навіть потрапив би в команду до Ганни, це був би досить позитивний досвід з веселою атмосферою.

Кириле, дуже дякуємо за ваш відгук! Розділяємо ваші теплі слова на адресу Ганни :) Нехай англійська вам підкориться та знайдеться проєкт до душі!

Написати відгук надихнуло відео, а також моє відносно нещодавне спілкування з глобалом.
www.youtube.com/watch?v=oSGx-as72kE

Гадаю буде цікаво побачити той оберемок червоних прапорців, якими майорить наш ринок ІТ.

Тепер по глобалу. Взагалі я з ними зловив дежавю, бо років 20 назад, коли я там працював вперше, глобал профукав наш проект в рашку через ПМа із слабкими комунікаціями (з рашки був досить проактивний і завзятий, а наш раз на тиждень лише відписував статус). І от у цьому році на третьому інтерв’ю, після інтерв’ю з менеджером і замовником, мені запропонували поспілкуватись з ПМкою (навіть аж Senior чи Head of) з 3 чи 4 роками досвіду ПМства по лінкедіну. Так от рівень комунікацій (мова, форма побудови речень і їх зміст) була по рівня джун2мідл. До речі, запам’яталося перше її питання неприкритої заздрості (?) «а зачем вам столько разных сертификатов?» (в оригіналі).
А ще було цікаве ультимативне «запрошення» від рекрутера (по суті від тої менеджерки, яка мала спілкуватись на інтерв’ю) типу «або у понеділок в 18, або ми з вами далі не рухаємось». І це місяць спілкування і дві пройдені співбесіди з позитивними фідбеками.

Тож, як і 20 років тому, підсвітились проблеми з комунікаціями у глобалі. Стабільність вона така.
До речі, глобал так і не відписався по результатам.

Григорію, дякуємо за ваш відгук, зворотній зв’язок допомагає нам покращувати процеси. Перепрошуємо за непорозуміння, які склалися та зробимо усе можливе, щоб попередити їх у майбутньому. Бажаємо вам чудових кар’єрних здобутків!

Двічі мав досвід проходження співбесід на посади Network Integration Engineer та Product Support Engineer.
Щодо першої: ніколи не відчував себе таким нікчемним, як після зверхнього відношення інтверʼюерів, що проводили співбесіду. Всі мої відповіді супроводжувались критикою та банальним небажанням слухати. Один із інтервʼюерів задавав питання виключно російською мовою, бррр.
Щодо другої: технічна співбесіда тривала рівно 3 години! (без будь-який перерв), при заявлених 1-1,5:) Претензій до інтверʼюерів немає, позитивні, приємні спеціалісти, але, як на мене, неадекватна тривалість інтервʼю.
В обох випадках фідбеку не дочекався, через 5-7 днів писав самостійно рекрутерам і тільки тоді отримував негативний фідбек.
Дякую, вважатиму, що не хотіли засмучувати:)

Євгенію, дякуємо за зворотній зв’язок!

Ми передали зауваження колегам, які проводять технічні інтерв’ю — зазначені недоліки будуть виправлені.
Також перепрошуємо за довге очікування фідбеку — пропрацюємо це в команді.
Бажаємо вам знайти проєкт та команду до душі!

Дуже тяжко вийти на якийсь контакт з рекрутерами. Вже протягом довгого часу залишаю своє резюме на вакансії, однак ні одного фідбека ще не получив

З нещодавна схоже почали нових людей брати виключно на гіг контракти. Ще місяць тому такого не було.

Підтримали: Taras KryvtsunViktor Povarych

рекрутерам від цієї компанії просто по приколу пропонувати вакансію і більше не відповідати на питання?
Hanna Melnyk
Recruiter at GlobalLogic

Підтримали: Andrii MalchykYaroslav Skakun

Євгене, дякуємо за повідомлення!
Додатково перевіримо цю ситуацію разом з рекрутером.
Бажаємо знайти проєкт до душі!

Фідбек надали! Дуже дякую!

З рекрутером Ilona Havrylenko спілкувався тільки в чаті на LinkedIn, спочатку одна вакансія була, потім посилання стало неактивним, скинули іншу вакансію буквально в день співбесіди, але тут неясно, чому так, претензій в принципі немає до рекрутера.

Був на співбесіді технічній. Фідбеку мені так і не надали.

Але...

Був дуже розчарований буквально з перших секунд, інтерв’юер з Харкова — Максим Вороний (шановний, якщо Ви це читаєте, то не будьте такими зверхніми на співбесіді, Ви не пуп Землі!), не ввімкнув камеру, чим показав зневагу до співрозмовника, ще почав питати, якою мені мовою краще українською чи російською? Ви серйозно? На 2му році повномасштабного вторгнення досі російську не можете забути? Де Ви в мене в резюме бачили російську? Ви взагалі читали моє резюме? :) Звісно, що українську!

Таке враження, що всі запитання брав зі стелі під час співбесіди, потім різко обірвав співбесіду за 30 хв до закінчення, навіть не було нагоди розпитати про проект та команду та інші речі, які мені цікаво було дізнатися. Якщо чесно, то я шокований таким непрофесіоналізмом, пізніше побачив, що людина має більше 13 років досвіду в компанії, але бажаю пройти який тренінг з проведення співбесід хоча б якусь статтю прочитайте, наприклад

www.utep.edu/...​conducting-interview.html

Згадав, що в 2019 році був на співбесіді в офісі у Львові, де приїхав хлопчина з Дніпра і проводив мені співбесіду російською, вже не пам’ятаю, як його було звати, але запам’ятав що перші 15-20 хвилин він розповідав, який він крутий лід, і що все вирішує в бізнес тріпах, і який він exсited... і була така зверхня розмова.

Я бачу що за 4 роки в компанії люди так і не навчилися проводити інтерв’ю. Від знайомих почув аналогічні історії проводження співбесід від людей з харківського офісу компанії, які теж не включали камеру і питали дивні запитання.
Не думаю, що я колись туди ще раз прийду на співбесіду, працювати з деякими особами собі на шкоду.
Для покращення роботи, бажаю вашій компанії та деяким її співробітникам пройти які тренінги чи курси з проведення співбесід.

Ярославе, дякуємо за фідбек і за те, що підсвітили деякі моменти.
Ми обов’язково звернемо на них додаткову увагу. Хочемо запевнити, що з повагою ставимось до вас та усіх колег у індустрії.
Щиро бажаємо вам знайти проєкт до душі та успішно розвиватися в IT-індустрії!

Дуже позитивні враження про компанію. Краща аутсорс компанія в якій мені довелось працювати. Чітко вибудовані процеси, є бенч, під час початку війни дуже оперативно допомогали всім працівникам. Бажаю Global Logic багато клієнтів та процвітання.

Підтримали: Оксана Петрук

Габі, дякуємо за вашу високу оцінку компанії та наших процесів: прагнемо створювати найкращі умови для наших людей.
Бажаємо вам яскравих кар’єрних звершень та цікавих проєктів!

Мав честь рік працювати тут. Враження склалися позитивні, залишився приємний післясмак. Дуже подобалися подарки на дн, нр, Миколая і тд) а також компенсації спорту\басейну.
Пішов виключно через особисті обставини і переїзд. Якщо б запропонували вакансію, з радістю і не думаючи повернувся б.

Підтримали: GlobalLogicAnton Nikolaiev

Андрію, дуже дякуємо за теплі слова!
Щиро бажаємо вам подальших кар’єрних успіхів та професійного розвитку.

Проходила співбесіду в компанію з рекрутером Анастасією Маслюк. Дуже ввічлива та професійна дівчина. На жаль, мої очікування по зп були вищі бюджету на вакансію, тому далі процес не пішов, але поки що це один з найкращих досвідів спілкування з рекрутерами)

Підтримали: Orysia PinchukAnton Nikolaiev

Анастасіє, дякуємо за ваш фідбек та високу оцінку професіоналізму наших колег! Передамо вашу вдячність Анастасії Маслюк, впевнені, їй буде дуже приємно :)

Будьте готові, що рекрутери погано організовані. Одні пишуть першими, домовляються, потім зникають в нікуди, не реагують навіть на повторні повідомлення в лінкед-ін. Інші пишуть з тими ж вакансіями, які пропонували перші. Коротше — можете мати справу тільки якщо маєте час та натхнення, або не маєте інших варіантів.

Ігоре, дякуємо за зворотній зв’язок! Щиро перепрошуємо за певну дискомунікацію — беремо ваше зауваження в роботу, щоб вдосконалити наші процеси.
Бажаємо вам кар’єрного розвитку та проєктів до душі!

Відправляла резюме через Linkedin і спілкувалась з Vika Blyzniuk. Після того як домовились зідзвонитися просто зникла і не відповідає. Коли написала іншому HR, то вона сказала, що вакансія відкрита і Віка протягом дня має вийти на зв’язок. На жаль, досі немає відповіді. Я чула від знайомих гарні фідбеки по компанії, та після такого HR процесу враження від компанії не дуже приємні.

Дякую, Вікторія сьогодні вийшла на зв’язок :)

Працював у Глобалі з 2018, та пішов на початку 2020 під час ковідної паніки. Працював у ЄБУ, скорочено від embedded business unit :)
Колектив був класний окрім пари токсик людей. Середній вік колег на рівні 35 років, були люди і старше 50, тому відчувалась різниця поколінь, коли сам тільки вийшов з універу.

З плюсів:

— регулярно переглядали компенсацію, платили вище середньої по ринку, була пряма кореляція між перформансом та компенсацією
— класні проекти у health care, automotive, IoT, по комп’ютерних мережах, тощо
— крутий менеджмент, тімлід та ПМ були супер
— згадуючи середній вік, колеги були дуже досвідчені

— якщо проект скорочують, то попадаєш на бенч на 2-4 місяці (в залежності від спеціальності), де продовжуєш отримувати ЗП та спокійно шукаєш нову роботу

З мінусів:

— багато бюрократії, на все треба заводити тікет
— швидкий темп роботи, замовнику постійно треба-треба-треба (але погоджені з замовником овертайми оплачували)
— усюди треба ходити з перепусткою, майже на кожних дверях є сканер

— техніку давали таку собі, вибирати особливо не доводилось
— туалетні кабінки напіввідкритого типу з ДСП стінками, тому ніякої приватності

Загалом компанія гуд, тим паче для першого досвіду

Підтримали: GlobalLogicValeriia Nesterova

Юрію, дякуємо вам за такий структурований та детальний фідбек!
Надзвичайно приємно, що GlobalLogic лишила у вас приємні спогади та корисний досвід. Бажаємо фантастичних кар’єрних успіхів!

З глобалом провів 1.5 роки, топ компанія, класні колеги, менеджмент теж супер, на початках видають якісь лінукси і віндоуси але потім можна випросити macbook

Романе, дякуємо вам за приємний фідбек!
Ми передамо ваші теплі слова відповідальним за це колегам — впевнені, їм буде приємно :)

Бажаємо вам надзвичайних кар’єрних успіхів!

Працював у GlobalLogic 7 років. В цілому враження про компанію залишилися дуже позиивні. Моїми коллегами були дуже досвідчені розробники, атмосфера на проекті завжди була приємна. Керівництво завжди намагалося йти на зустріч та вирішувати всі проблеми. Можу порекомендувати цю компанію. Не виключаю можливості повернутися в майбутньому.

Отправляла резюме через LinkedIn, напрямую через сайт (в общей сложности отправила около 4 откликов на вакансию). Никакой обратной связи не получила.

Катю, дякуємо за вашу увагу до GlobalLogic та відгук на позицію! Ми перевірили вашу заявку — на жаль, цю позицію було призупинено. Перепрошуємо, якщо не встигли оновити цю інформацію на сайті. Зазвичай, наші рекрутери контактують з кандидатами, якщо між ними та актуальною позицією відбувся perfect match.

В будь-якому випадку бажаємо вам знайти команду та проєкт до душі!

Мені приємно було працювати в GlobalLogic.
Починаючи із ефективного та приємного спілкування з професійним рекрутером, закінчуючи приємною атмосферою роботи на проекті. Потужний і крутий менеджмент, який тебе розуміє і ставиться максимально лояльно. Швидка робота IT-Support в разі якихось проблем з ноутбуком чи потребою обновити характеритисики. Класні футболочки і кружки ) І насправді дуже конкуретні зарплати.

Підтримка працівників компанією під час війни в країні, як грошовими компенсаціями так і фізично/морально.
Якщо у вас є можливість попрацювати в GlobalLogic — раджу спробувати.

Андрію, дууууже дякуємо за такий приємний відгук! Передамо слова вдячності колегам з команд, відповідальних за все, що ви згадали — їм буде дуже приємно!
Бажаємо вам підкорення нових вершин у IT кар’єрі!

Проработал в компании чуть больше года как Android dev. Процесс найма был максимально комфортным. Несколько собеседований с HR, так как во время первого собеседования мне не подошёл поздний график звонков на проекте и мне тут же предложили другой проект, который мне представила другая HR. Техническое собеседование прошло как приятная беседа. Зарплату предложили выше, чем на ту что я рассчитывал, очень приятный бонус.

Onboarding слегка был непонятен: прислали технику в первый рабочий день, креды для корпоративного аккаунта. На почте было куча писем, в которых сообщалось о необходимости ознакомиться с определённым количеством презентаций, связанных с работой в компании. Потратил 2-3 дня, а потом в календарь поприходили инвайты на собрания для всех новичков в Zoom, где изложили эти же презентации.

За время работы было 3 проекта. Была возможность писать проект с нуля, но так же и пришлось поработать с легаси. Что объединяет все проекты — размеренный темп работы. Не было никаких гонок за дедлайнами. Очень классные менеджеры на всех проектах, помогали абсолютно с любой проблемой с максимальной вовлечённостью. В команде разработчиков все люди также были приятные, со всеми было легко находить общий язык. График работы максимально крутой, без привязки к временным рамкам. Главное не пропускать дейлики и ответственно выполнять работу.

До начала военного вторжения компания объявила о помощи для сотрудников, которые готовы временно релоцироваться в более безопасные зоны. А потом выплатила дважды помощь всем, не зависимо релоцировался человек куда-то или нет, и довольно приличные суммы. Очень неожиданно было и приятно. Осенью так же помогала с релокацией, но только уже тем, кто действительно менял своё местоположение. Справедливо. И так же компенсировала людям покупку генераторов, накопителей, и др средств, для обеспечения себе работы.

Причина ухода: заказчик сократил команду, а свободных проектов не было. На пул попасть не удалось. О сокращении сообщили за месяц, рассказали дальнейшие шаги. У меня накопилось отпуска на 20+ дней, сказали что все их и компенсируют. Дата выплаты ещё не наступила, но я верю что получу всё, о чём и договаривались.

Общий отзыв о компании позитивный, проекты вам не дадут перегореть, отпуска дают с лихвой, общение максимально тёплое, помогут с любой проблемой!

Микито, дуже дякуємо за такий ґрунтовний та приємний фідбек. Ми дослухаємось до моментів, на які ви вказали, щоб ставати ще краще.
GlobalLogic дійсно багато робить для підтримки своїх людей, приємно бачити, що така допомога цінна для фахівців.
Бажаємо вам знайти наступний проєкт до душі та класного кар’єрного розвитку в IT!

Мав досвід проходження співбесіди на мідл .net позицію.
Всі працівники компанії ввічниливі і з ними приємно спілкуватися.
Окремо хотілося б виділити рекрутера Жанну Кузнєцьову. На мою думку вона один з найкращих рекрутерів. Після пошуків роботи у період війни можу сказати що дуже важко знайти роботу. І довелось багато контактувати з ректурутерами з різних компаній. Жанна найбільше запам’яталася як висококваліфікований спеціаліст у своїй справі. Вона відмінно провела первинну співбесіду. Залишилися приємні враження про співбесіду і про компанію. І було дуже приємно поспілкуватися. Також якщо виникають якісь питання щодо компанії, по вакансії можна було запитати і з радістю отримати відповідь. Можна навіть пораду може запитати і отримати відповідь. Це теж важливо. Бо багато рекрутерів навіть відгук чи апдейт про проходження співбесіди не присилають.
На наступному етапі проходження співбесіди була зустріч з менеджером команди та сініором з команди. Це була технічна співбесіда. Представники globalLogic проявили себе як висококваліфіковані спеціалісти з величезним досвідом роботи з технологією .Net та програмуванням в цілому. По закінчення технічної співбесіди мені надали відгук та поради на яких темах сконцентруватися і покращити. Враження про співбесіду виключно позитивні і працівники компанії гарні люди і з ними приємно спілкуватися.
Хоч я і не пройшов на позицію .net розробника у цій компанії, але в майбутньому буду знову пробувати свої сили щоб потрапити в globalLogic

Валентине, дуже дякуємо за ваш теплий відгук про взаємодію з GlobalLogic!
Надзвичайно приємно та цінно отримати такий розгорнутий та корисний для нас зворотній зв’язок.
Будь ласка, не зупиняйтесь у навчанні та кар’єрному розвитку. Щиро бажаємо успіхів!

Пропрацювала в Глобалі 6 років. Взагалом, гарна компанія, приємні люди і надзвичайні досвідчені інженери! Досі сумую за своєю командою :*

З недоліків — було дуже неприємно, що рекрутери залишили без відповіді після 6 років співпраці, коли намагалась повернутись після перерви. Розумію, що може exit фідбек був не дуже, може резюме не підходило, але треба мати повагу відписати одне речення..

Окрім цього, з якоїсь незрозумілої причини, коли йшла, мені не нарухували MBO (management by objective) за два останніх місяця, хоч і підтвердили, що буде. Вчасно не мала змоги побачити (тому що відмовили нарахувати наперед та я поїхала на кілька місяців), а потім вже діла нікому не було. Було дуже прикро, враховуючи скільки мільйонів ревеню допомогла заробити компанії свого часу.
Хотілось би вірити, що то була випадковість, але напевне, все ж непрофесійність :(

Світлано, дякуємо за теплі слова та приємні враження щодо команди та співпраці з GlobalLogic протягом 6 років. Нам дуже прикро за те, що ваша комунікація з рекрутером склалась таким чином, що зіпсувала ваше враження від компанії.

Щодо вашої ситуації з нарахуваннями та виплатами винагороди — ми докладно розібрали цю ситуацію всередині команди й за нашими даними всі складові вашої винагороди за перший квартал фінансового року (1 квітня — 30 червня) були виплачені у повному обсязі і включені до фінальної виплати вашої компенсації.

Дуже неприємні емоції від компаніі. Відгукнулась на вакансію що передбачає 1-3 роки у бізнес аналізі (стронг джун як вони вважають) маючи 2 роки реального практичного досвіду. Після питання про зарплатні очікування отримала відповідь що проект передбачає меньше та вказали конкретну цифру. Після моєі згоди на сумму меньше мою відповідь передали «менеджеру» який у свію чергу тепер вирішив що у мене недостатньо практичного досвіду. Дуже засмучує така відверта брехня від компаніі яка позиціонує себе одним з лідерів ринку. Щиро раджу або вказувати у описі вакансіі реально бажану цифру досвіду, або чесно називати причину відмови. Не рекомендую.

Аліно, дякуємо за ваш відгук — зворотній зв’язок дуже важливий для нас. Ми обов’язково розберемо цю ситуацію всередині. Щиро бажаємо вам знайти найкращий проєкт для себе!

В компанії дуже приємний та професійний менеджмент, тож працювати було приємно і залишилося бажання повторити цей досвід у кращі часи. До ПМа завжди можна звернутися з будь яким питанням і бути впевненим що все можливе буде зроблено. Дуже дякую за цей приємний досвід.

На початку війни компанія підтримала своїх контракторів матеріально, огранізовувала гарячу лінію підтримки та автобуси для евакуації

Коли прийшов у харківський офіс забирати речі, то враження про компанію дуже зіпсував охоронець фразами «нє нада са мной па украінскі разгаварівать» та «єсли б ми билі на уліце я б тєбя уєбал»

Вікторе, нам дуже приємно читати ваш теплий фідбек про GlobalLogic, повністю розділяємо приємні враження від співпраці з компанією.
Стосовно випадку з охоронцем — дуже і дуже прикро. Ми взяли на контроль цю ситуацію та проведемо усі необхідні дії.
Дякуємо вам, бережіть себе!

Загалом компанія непогана, є перспективи розвитку. Та український менеджмент мабуть не зовсім «проукраїнський». Зловживання службовим становищем — для них норма. Та коли твій менеджер називає українське козацтво «біомусором» — то з цим лайном пора прощатись(з менеджером). Не буду казати як цим «героям» було страшно в лютому. Прощавай глобал лоджик. З тобою було дуже цікаво (ні)

Миколо, доброго дня! Компанія GlobalLogic на усіх рівнях підтримує Україну та українців. Ми вдячні вам за фідбек та обов’язково перевіримо ситуацію, яку ви описали. Дякуємо!

Мiй процес найму до GlobalLogic пройшов дуже гладко та комфортно, за що я би дуже хотiла подякувати своїй колезi — Тетянi Зореннiй. Уся комунiкацiя була дуже злагоджена та своєчасна, уся iнформацiя надавалася в повному обсязi. Тож щиро вдячна Тетянi за мiй candidate’s journey! Дуже приємно усвiдомлювати, що твої майбутнi колеги — це саме такi професiонали, якi дуже вмiло створюють чудове первинне «обличчя» компанiї 😊

Олено, дуже дякуємо вам за приємні слова та високу оцінку професіоналізму наших колег! Нехай ваш кар’єрний шлях в GlobalLogic буде чудовим і надалі!

Нещодавно отримав пропозицію приєднатися до компанії GlobalLogic, чого спочатку зрадів. Але залишився дуже розчарованим хаосом, який панує у відділі рекрутингу.
Зі мною працювали два рекрутери (Євгенія Лупуляк та Вероніка Комашко), але це ніяк не додало порядку у процес комунікації.
Перше (вхідне) інтерв’ю переносилося три (!) рази, про причини перенесення ніхто не говорив.
Потім я успішно пройшов технічну співбесіду, але мене відразу потішили, що вакансія вже закрита.
Потім запропонували ще один проект, на який я пройшов ще одну технічну співбесіду, про результати якої досі не знаю і не зміг домогтися відповіді, як я її пройшов (хоча обіцяли дати фідбек «протягом двох днів»).
Купа витраченого часу, і все марно.

Обіцяв написати відгук, і от пишу )

Хотів би поділитися враженнями від процесу рекрутингу та технічних співбесід на позицію PHP Developer. Одразу скажу, що це мій досвід під конкретний проект і можливо в когось він буде відрізнятись.

Рекрутниг

Окреме дякую @ Yevheniia Svishchova за супровід і відповіді на всі питання на всіх етапах. Своєчасна комунікація та надання зворотнього зв’язку.

Технічна частина(2-3 етапи)

Тут хочу так само гречно подякувати @ Yurii ilchenko за 2 години приємного спілкування ( хоча планували півтори ) :) Питання були структуровані та по справі. Якщо щось згадати не міг, то давали підказку або якесь запитання яке могло б дати відповідь на попереднє питання. Загалом все було по справі.

Була також співбесіда з клієнтом на англійській і так само трохи технічна частина. Крім того, що треба було розповісти майже те саме, що і на попередній співбесіді, але інша частина цього етапу була так само цікавою.

На останній live coding етап вже не доплентався через зазначені мною причини )

Загалом, від майже всіх етапів які я пройшов скалился приємні враження. Так само як і від спілкування. Тому, рекомендую хочаб раз спробувати, а як не вийде, то отримаєте корисний досвід )

Давно хотів написат відгук та завжди відкладав цю справу на потім.
В компанії працюю трохи більше пів року.
Загалом хочу скасказато що це дуже класна компаній, одна з найкращих в яких побував.
Звичайно як і усі говорять все залежть від проекту і я з цим можу погодитися, проте я буду називати ті речі що стосуються компанії загалом.
1. В компанії є величезні можливості для росту, як в ширину так і в глибилну. Є чітка матриця росту і чіткий Евалюейшин процес.
2. В компанії практикується можливість ротації на інший проект якщо тобі надоїло на цьому.
3. Компанія дуже заохочує розвиватися і рости, і для цього є різні курси, навчальні матеріали та онлайн платформи.
4. Є значна сума що виділяється на навчання, спорт, медицину чи страхування
5. Протягом військового стану компанія дуже була залучена у волонтерство, допомогу при релокації та переміщенні працівників та їх сімей, і значною фінансовою допомогою для кожного працівника — серед Львівських компаній я не чув щоб в такій мірі кожному допомагали.
6. І багато чого іншомо що є в компанії що мені дуже подобається, зокрема класні працівники мій бос @ihor Rohatskiy, дуже крутезний та розумний девелопер/консультант @ Dmytro Selyukov — радий працювати і вчитися у таких людей.
Загалом усім рекомендую, якщо попадете до мене на проект, буду радий бачити)

Підтримали: Ellina Medynska

Андрій, нам дууууже приємно читати ваш відгук! Тішить, шо ви так високо оцінюєте процеси, менеджмент та проєкт.
Дякуємо вам і бажаємо подальших успіхів!

Проходив технічну співбесіду ще 3 червня, але фідбека так і не отримав.
В Linkedin писав рекрутеру, навіть вітання ніякого не отримав, не кажучи вже про фідбек.
В тому році проходив співбесіду і фідбек отримав швидко.
Як би там не склалася ситуація, фідбек для мене був би дуже корисним.

Підтримали: Dmytro Kazanzhy

Я отримав відповідь 15/06, якраз після свого коментаря.

Работал тут пол года и ушел просто потому, что не нашел подходящего проекта, после того как мой закрылся. Не был бы против поработать когда-то еще в будущем
Интервью в саму компанию были хорошими, как и проект, и онбординг на него
И еще хотел сказать, что компания ощутимо помогала материально с начала войны, что уверен для многих было очень приятно в такое ужасное время

Підтримали: Назар Рудий

Максиме, дякуємо за співпрацю та теплий відгук! Впевнені, що в нас ще знайдеться perfect match в майбутньому. Ще раз дякуємо! Бережіть себе 🧡

Класна компанія.
Станом на зараз, з 78 відкритих вакансій тільки 2 в Україні. Розумію, нічого особистого, тільки бізнес.
Видаліть там в шапці Київ, Харків, Львів та інші міста. Це ж чиста формальність )

Підтримали: Olena ChabanOleg Kotok

Олексію, наразі ситуація з відкритими пропозиціями щодня змінюється. Ми віримо, що дуже скоро відкриватимемо нові позиції в мирному Харкові, Миколаєві та інших містах нашої країни.
Зараз надаємо пріоритет у співпраці дійсним спеціалістам компанії. Саме тому не анонсуємо значну кількість відкритих позицій тут, на DOU.
Дякуємо за ваш фідбек, бережімо себе.

Ох, пришло время оставить свой фидбек.
Если честно то у меня не однозначные впечатления.
Я попал в GlobalLodgic довольно случайно и даже не сильно планировал туда идти. Мне в Linkedin написала рекрутер и уговорила пройти траст интервью. Собеседовали на проект NICE, очень специфичный стек, но тем не менее. Далее очень длительное ожидание фидбека и я даже забыл о нем, столько времени прошло, но все же его дали спустя 3 недели. Не то что мне просто отказали, а просто конкретно мой опыт был не совсем релевантен их проекту и поэтому меня перенаправили другому специалисту. Мы созвонились и мне дали оффер по программе талантов. В первый день я получил технику и прошел онбординг. Все прошло хорошо, абсолютно нет никаких претензий. Далее следовал поиск проекта. Не сразу я его нашел, несколько интервью прошли с отказами, но спустя 1,5 мне нашли проект. К работе менеджеров не было абсолютно никаких нареканий: помогали и всегда отвечали.
И так начну с плюсов, то что мне нравится в этой компании:
— По моему лучший менджемент, все работает как часы и каждый знает свою работу
— Есть собственная образовательная программа + предоставляют доступ к сторонним
— Вполне не плохие бенефиты
— Компенсация вовремя и привязка к доллару
— Появились курсы английского

Из минусов, отмечу следующее:
— Это наверное самый главный минус для меня был, в GlobalLogic не умеют проводить интервью и никак этому не учатся. Это были худшие техинтервью. Я сначала думал что может быть мне так повезло, но нет, тоже самое сказали мои друзья когда их проходили. Звучали вопросы на которые интеврьюверы сами не знали правильного ответа. Меня честно это убило наповал. Так же был случай когда меня обвинили в читерстве и оболгали, не имея доказательств. Это еще больше пошатнуло веру в то что я выбрал привильное решение работать тут. Еще интервью проводят в вольной форме, хотя в компании есть критерии компетенций которым должен обладать кандидат на тот или иной уровень. То есть для них нормально собеседовать и спрашивать вопросы на синьора. Это не смотря на то что в компании есть вебинар о том как правильно проводить технические интервью и что можно спрашивать. Естесственно этих рекомендаций не придерживается никто.
— Наверное второй по значимости минус для меня, это внутренняя инфраструктура, она настолько древняя, буду-то мы перенеслись на 10 лет назад. Корпоративные сервисы не развиваются и имеют скудный функционал. Мобильное приложение GLO уже годами не обновляется. Сайт тоже устаревший и медленный. Вот мне сейчас есть с чем сравнивать, но к примеру до ЕПАМ далеко как до Луны. Пока я сидел на бенче мне предложили что-то разработать для внутреннего использования, но все заглохло, потому что не смогли дать ТЗ.
— Для меня это не минус в принципе, ФОП они не ведут

Итог:
Проект мне нашли, ждать только пришлось и даже команда была хорошая. Вообще за полгода что я пробыл в компании, мне попадались преимущественно хорошие люди, за некторым исключением. Но с проектом вышла неувязка, набрали бекэндеров больше чем нужно меня через несколько месяцев сняли с проекта, ибо просто не было работы для меня, но пообещали найти новый и дать хороший фидбек. Я хорошо все обдумал и решил покинуть компанию, так как я не понимал зачем я им нужен, ведь за полгода я работал с минимальной нагрузкой, меня это конечно не устраивало. Подал на увольнение, прошло все корректно. Об уходе не жалею. Но хочу отметить что даже за эти 6 месяцев в GlobalLogic я немного вырос, за что благодарен хотя бы в этом. Ну а то что не сложилось, так бывает.

Підтримали: Olha Morozova

Сергій, вітаємо!

Дякуємо за ваш детальний та конкретний фідбек щодо процесів у GlobalLogic та за те, що підкреслюєте наші сильні місця та зони для розвитку. Це допомагає нам ставати краще.

Ми раді , що ви були частиною команди GlobalLogic. Сподіваємось, що ще матимемо нагоду співпрацювати у майбутньому та ви особисто впевнитесь у наших позитивних змінах.
Бажаємо вам вдалого кар’єрного розвитку!

На жаль, мені не дали шансу навіть спробувати свої сили на співбесіді у відділ підтримки через відсутність відкритого ФОПу. Так як у нас війна, думала такі моменти не критичні і далеко не головні. Неприємне враження склалось, вперше з таким стикаюсь((

Шановна Олена,
Перш за все дякуємо за ваш інтерес до компанії GlobalLogic та бажання співпрацювати з командою.
Наявність відкритого ФОПа 3 групи або можливість його відкрити є необхідною умовою для будь-яких взаємовідносин між компанією та консультантом. Наскільки нам відомо, зараз відкриття ФОП знову доступне за спрощеною процедурою онлайн, тож ви можете подати свою кандидатуру ще раз і ми будемо раді її розглянути!

Нам дуже прикро, що наше спілкування з вами склалось таким чином.
І ми будемо дуже раді його поновленню у майбутньому.

Прийшов в глобал 10.2020, до глобала працював в продуктових компаніях на посадах аналітика та менеджера, місяць назад пішов в ЗСУ.

Глобал з самого початку приваблював тим, що не мав офісів чи великих клієнтів з рф та мав «профільні» напрямки розробки (ембедед, хелскер, медіа, етц). Процес співбесіди пройшов добре і згодом я приєднався до розробки в медіа напрямку, в якому я вже мав 5 років досвіду з попередніх компаній. Керівництво було одним з кращих і найбільш професійних, з якими тільки доводилось працювати за останні 9 років. Спеціалісти в командах, з якими я працював, сильні і свою справу добре знають. З клієнтами відносини дуже хороші, деякі з них пишуть і питають чим можуть допомогти до сих пір, скорочення людей по моїм проектам не було.

Окремо хочу подякувати глобалу за допомогу всім співробітникам і підтримку із збереженням місця тим, хто пішов в ТрО/ЗСУ. Дуже круто отримувати цю підтримку в умовах війни, надіюсь після війни продовжити працювати тут надалі.

Андрій, дякуємо вам за теплі слова! Пишаємось, що наші консультанти не тільки вирішують інженерні проблеми, а й боронять нашу Батьківщину. Чекаємо дуже на ваше повернення! Перемога буде за нами!

Нещодавно проходила співбесіду в Global => сподобався процесинг від початку і до кінця. Було дуже приємне спілкування з HR Екатерина Чернова, комфортне спілкування і по ділу. Була готова допомогти абсолютно в будь-який час. Інтрев’ювер сам крутий, намагався мене наштовхнути на — а ще подумай трохи) взагалому все пройшло класно і у висновку отримала оффер, чому дуже рада)

Вікторіє, дякуємо за ваш відгук — це дуже-дуже мотивує нас робити процеси компанії ще кращими та комфортнішими! Ми вдячні також за те, що ви обрали нас — компанію GlobalLogic для подальшого кар’єрного шляху! Ми часто говоримо, що дуже цінуємо нашу команду та піклуємось про комфорт та професійне зростання кожного її учасника. Тепер ми зможемо огорнути нашою турботою і вас! До зустрічі у GlobalLogic 🧡

Проходив не так давно співбесіду. Не отримамав жодного фідбеку після технічної співбесіди. Сьогодні на пошту впало прохання лишити фідбек по процесу інтервʼю. Не памʼятаю, коли я надавав дозвіл використовувати свою пошту для спаму. Фідбек у мене негативний, компанія відтепер у моєму особистому чорному списку.

Підтримали: Oleh Ivashko

Ярославе, дякуємо, що повідомили нас про вашу ситуацію та нам щиро шкода, що ви не отримали свій фідбек! Ми високо цінуємо культуру зворотнього зв’язку та впевнені, що сталася прикра помилка.

У роботі з персональними даними ми діємо згідно з чинним законодавством та використовуємо надані вами контактні дані виключно у рекрутмент процесі, частиною якого також є фідбек форма після інтерв’ю. Наші опитування є добровільними та допомагають нам змінюватися на краще, тож ми щиро вітаємо будь-який відгук.

Ми докладаємо максимум зусиль і робимо усе можливе, щоб наші процеси були прозорими, комфортними для всіх та швидкими з нашого боку. Дуже шкода, що ваш досвід спілкування з нами викликав у вас негативні враження. Сподіваємось, у нас буде можливість змінити це у майбутньому. :)

Бажаємо вам професійного розвитку та успіху!

Проходил собеседование в компанию.
Все этапы, начиная от знакомства с HR до технического с заказчиком прошли крайне быстро, с отличными вопросами и подробным фидбеком на каждом из этапов.
Особенно хочу подчеркнуть оперативность и профессионализм HR Tetiana Yurenkova, 10 из 10.
Вынужден был отказаться от оффера в пользу более горящего, но с радостью бы в будущем посотрудничал с GlobalLogic.

Ігорю, дякуємо за ваш відгук, за ваш інтерес до GlobalLogic та за час, який ви приділили участі в інтерв’ю! Дуже раді, що вам сподобалися наша команда та процеси — для нас це важливо, адже ми постійно працюємо над їхнім покращенням.

Дуже шкода, що ви не стали частиною нашої команди. Ми би також були дуже раді розпочати співпрацю в майбутньому!

Вітаю. Вважаю важливим поділитись своїм досвідом співбесіди в Global Logic з метою донести до компанії помилки, які на мою думку, потрібно виправити у процесі hiring-у. Розкажу з кінця і до початку — я скасував технічну співбесіду до початку перших технічних запитань з кількох причин. (Також врахуйте, що у мене теж є досвід проведення технічних співбесід, і не однієї)

1. Двоє людей (PM та наскільки я розумію тех-інтерв’юер) були без включених відео, що для мене уже такий собі дзвіночок, адже як на мене, хоча б привітатись на 30сек це не проблема, далі — ПМ був без навушників, відповідно коли я говорив, чув фідбек (себе в навушниках), внаслідок чого попросив скористатись гарнітурою, на що отримав ствердну відповідь, але так як я чув себе і надалі, припускаю, нічого не змінилось. Почув опис проекту та задав перші запитання, ПМ усе добре розказував, від тех-спеціаліста не було жодного слова, за виключенням кінця дзвінка, коли він вказав, що Vue у нас майже немає.
2. Я почув про React, як основний фрейморк, після чого пояснив позицію і закінчив співбесіду. Не маю нічого проти React, проте я чітко давай зрозуміти на етапі HR-співбесіди, що мене цікавить саме Vue та його екосистема як основний фреймворк, «Angular/React — готовий максимум робити фікси, якщо потрібно» — те що я казав на попередньому інтерв’ю.

Вважаю, що варто поважати час усіх людей, і власне кандидатів також, тому будь ласка врахуйте цей приклад.

P.S. Свідомо не вказую імен, оскільки це не хейт-спіч чи бажання когось образити, а бажання донести проблеми, над якими менеджменту компанії варто попрацювати. Якщо вам таки потрібні деталі, можете написати мені тут на DOU в приват, успіхів!

Олегу, дякуємо, що поділились конструктивним зворотнім зв’язком щодо інтерв’ю в GlobalLogic! Ваш відгук та рекомендації дуже цінні — ми вже почали використовувати їх, щоб зробити рекрутинговий процес кращим і комфортнішим для всіх його учасників, у тому числі й з технічної сторони.

Ми завжди намагаємося максимально враховувати очікування кандидата щодо технологій, але бачимо, що, на жаль, цього разу в нас це не вийшло.

Бажаємо успіхів на вашому кар’єрному шляху та не втрачаємо надії, що колись ви долучитеся до нашої команди :)

Вчора була на своїй ПЕРШІЙ технічній співбесіді на посаду Trainee QA. Проводив її мені інтервьюєр Євген Октябрьов. Якщо коротко: мої відповіді прокоментував фразою: «Змішались в купу коні, люди», повідомив, що до співбесіди зі мною, він провів співбесіди з 9 кандидатами з моєї групи (з курсів, які я ще не закінчила) і я на їх фоні просто плаваю в знаннях! А наприкінці порадив мені сходити на курси української мови, бо вона в мене не надто ідеальна! В мене просто нема слів, одні емоції! Не так я уявляла собі свій початок в ІТ((Не хочу навіть наголошувати на професіоналізмі, тактовності та адекватності людини! Просто жесть якась, я шокована таким відвертим хамством!

Інно, нам дуже шкода, що інтерв’ю залишило у вас негативні враження. Ваш фідбек дуже цінний, ми обов’язково розберемось у ситуації. Бажаємо успіхів на вашому кар’єрному шляху!

Був на співбесіді в GlobalLogic і вирішив залишити своє враження.
Попався дуже крутий інтерв’юєр, який задавав максимально логічні питання та старався розкрити мене з всіх сторін.
Під час розмови надавались пояснення на питання, якщо я не знав відповіді, а по закінченню був загальний фідбек.
Також хотів б відмітити Orysya Semenyuk. Це одна з найкращих рекрутерів, з ким мені довелось спілкуватись. Вона однозначно професіонал у своїй справі

Денисе, щиро раді, що вам сподобалось інтерв’ю у GlobalLogic. Ми вдячні за ваш відгук, це дуже мотивує робити наші процеси ще кращими та комфортнішими, а також розвивати нашу команду! Сподіваємось, що ви долучитесь до нас!

На сайті Дія City в розділі «12 міфів про Дія City» в міфі «IT-індустрія не підтримує проєкт» вказано:

Підтримку Дія Сіту висловили ряд професійних об’єднань та IT-компанії. Серед них — Європейська Бізнес Асоціація, Федерація роботодавців, Американська торговельна палата, ЕРАМ, Ajax, Sigma Software, Reface, Genesis, Laverex та багато інших.

В списку компаній які входять в ЄБА є логотип та назва схожа на вашу eba.com.ua/member/tov-globallodzhyk-ukrayina/ (копія в архіві)

Також є цитата з Інтервʼю з топменеджером Ігорем Бєдою (копія в архіві):

Інший тектонічний зсув в індустрії — введення спеціального податкового та правового режиму для IT- бізнесу. Як ви ставитеся до «Дія City»?
Будь-який законопроєкт може бути стимулятором і регулятором. І між цими станами багато градацій. Ми ведемо активний діалог з Мінцифри як активний учасник «IT-асоціації України», щоб «Дія City» стала тільки стимулятором. Поки остаточні висновки зробити складно, тому що режим «Дія City» це не один законопроєкт, а безліч складових. Наприклад, поправки до Податкового кодексу. З огляду на те, що вже прийнято, можу сказати: у другому читанні врахували всі правки, які висувало бізнес-співтовариство. Ця версія краще першої. Але, насправді, для нас найважливіше реформа вищої освіти. Задоволення кадрового голоду буде стимулювати зростання індустрії набагато краще, ніж будь-які інші чинники.

Чи підтримує ваша компанія «Дія City»?

Відповідь на питання важливе для спеціалістів які підтримали петицію Стоп Дія Сіті! та петицію Стоп Дія Сіті! Ветування.

Ярославе, дякуємо за запитання! Ми уважно слідкуємо за ситуацією з Дія.City, проте наразі не хотіли б робити передчасних висновків, адже не бачимо картину повністю.

GlobalLogic є членом Європейської Бізнес Асоціації з 2015 року. До неї входить понад 900 компаній глобально, із яких 433 — в Україні. Усі члени є самостійними і їхня позиція може відрізнятись від думки керівництва Асоціації.

Ми вважаємо, що будь-які ініціативи щодо регулювання роботи галузі повинні підтримувати та стимулювати бізнес і створювати сприятливі умови для IT-фахівців. Дія.City — це не один законопроєкт, й поки розглянуто та схвалено не всі з них. Наприклад, не внесено поправки до Податкового кодексу України.

Разом із тим, парламентом уже прийнято низку поправок, які надавала бізнес-спільнота. Це важливий крок. Як активний гравець ІТ-ринку у рамках Асоціації «IT Ukraine» та регіональних ІТ-Кластерів, ми спілкуємось з Мінцифри стосовно ролі Дія.City виключно як стимулятора галузі. Пріоритетом для нас, як вже зазначалось у цитаті з інтерв’ю, все ж залишається реформування вищої освіти. Ми приділяємо багато уваги проблемам кадрового голоду, оновлюємо матеріально-технічну базу, збільшуємо кількість практичних занять у вишах. Такі зміни ефективно впливатимуть на зростання галузі.

Проходила співбесіду до цієї компанії на декілька проектів. Загалом з 4 рекрутерів, 3 були професійними з точки зору комунікації. Особливо варто відмітити Світлану Бойко, дякую їй за першокласний підхід до своєї роботи, а також найкращі враження від спілкування з Володимиром Дайнекою.

Щодо інтерв’ю, все залежить від проекту, але загалом в 2 з 3 проектів в мене склалося дуже позитивне враження. З Сергієм Лілик в мене було мабуть найкраще інтерв’ю за весь час — відчувався надзвичайно високий професіоналізм та людяність, особливе дякую за відвертий фідбек.
Загалом склалося відчуття, що люди в GL — це саме той скарб, заради яркого потрібно співпрацювати з GL.

З мінусів або чому я так і не почала співпрацю (на превеликий жаль) — це «новий» договір. Особисто для мене він перевищує допустимий контроль компанії над особистим та професійним життям особи, а також деякі пункти не узгоджені (суперечать один одному). Коментарі юриста компанії не здалися кваліфікованими та професійними. Шкода, коли перепоною для плідної співпраці стає результат «роботи» таких спеціалістів.
Бажаю GL переглянути свій договір, а також привертати ще більше таких крутих профессіоналів як ті, з якими мені вже довелося поспілкуватися!

Підтримали: Kostiantyn Logunov

Наталіє, дякуємо за ваш відгук! Дуже раді, що вам сподобався процес інтерв’ю — для нас це важливо. Так, люди в GlobalLogic — це наш найголовніший скарб, ми дуже цінуємо нашу команду та піклуємось про комфорт та професійне зростання кожного її учасника. Нам дуже шкода, що ви не змогли стати її частиною!

На жаль, ми не могли виключити з контракту пункти, стосовно яких велось обговорення. Цьому є ряд причин, який включає, поміж іншим, наші зобов’язання перед клієнтами. Нам прикро, що не вдалося узгодити інший формат співробітництва. Бажаємо успіхів на вашому кар’єрному шляху та не втрачаємо надії, що колись ви приєднаєтесь до нашої команди :)

Работал в Харьковском офисе. Проекты сложные и интересные, компания заботиться о своих сотрудниках.
Остались только положительные впечатления о Global Logic. Рекомендую.

Підтримали: Ellina MedynskaVladyslav TkachukAlla

Андрію, дякуємо вам за ваш відгук і рекомендацію компанії GlobalLogic, а також за співпрацю! Раді, що у вас залишились позитивні враження про проєкти та нашу команду. Сподіваємось, що ще матимемо нагоду попрацювати разом :)

І ще попрошу вивчити інтервьюверів державну мову. Хіба в нас не вступили нові норми мовного закону? Коли вже перестануть спілкуватися російською на співбесідах....

Мені дали людину, у якого посада звучить як «я задаю питання на співбесіді з папірців і нічого не розумію у стеці на якому працює кандидат».
Першим питанням до мене було «що таке мобільний додаток», а другим одразу залетіло питання про сортування бульбашкою.
Коли я задав зустрічне питання «як часто ви використовуєте це сортування у своїх проектах» людина згоріла і почала скиглити ректуреці щоб та завершувала співбесіду.
Коли я висловив думку, що хотів би чути на співбесіді по флаттеру цікаві питання стосовно флаттера, то співбесіда була вже фактично закінчена.
Ось так і поспілкувались. Дякую, GlobalLogic, що садите мені в інтервьювери людину, яка навіть не розуміє хоч трохи з того з стеку з яким я працюю.
Звісно то набагато краще і потрібніше, щоб я в 3 години ночі міг піднявшись з ліжка написати бабл-сорт без гугла, виявляється це позиція цієї компанії.
Поговоріть з людиною на посаді «зававця питань з папірця на співбесідах» , щоб вона адекватно адекватно сприймати критику і не завершувала інтервью після мого зауваження про те, що я на співбесіді флаттер-розробника хочу чути цікаві питання з моєї сфери роботи, а не загальні питання з області комьютер саєнс. Я не на ліда співбесідувався навіть, а на мідл розробника. То за що я маю отримувати оце все на співбесіді? Як я маю зрозуміти що люди з якими я буду працювати так само цікавляться і розуміють технологію, якщо мені на інтервью дають людину з посадою читача з папірця, що читає питання які мене мало цікавлять і геть нічого не скажуть про процеси в компанії тощо.

Таке враження склалося, що я не мав права відкривати рота на інтервью і мав мовчки ковтати ту рідину, що заливала мені в уха людина з папірця. Технічною частиною інтервью незадоволений, дякую за увагу.

Cергію, нам шкода, що досвід інтерв’ю в GlobalLogic залишив у вас негативні враження. Ми вдячні за фідбек, адже наша команда постійно працює над поліпшенням процесів. Ми використаємо ваш відгук, щоб зробити рекрутинговий процес краще, а технічну частину інтерв’ю та надання зворотного зв’язку комфортнішими для кандидатів.

Бажаємо вам професійного розвитку та успіху під час співбесід!

Отличный процесс рекрутинга, общение с рекрутерами на уровне, всегда отвечат на вопросы. Организация тех интервью тоже на хорошем уровне.

1 етап. Отримала повідомлення на Джині щодо вакансії в HR. Рекрутер надіслала вакансію в Телеграм та згодом забула про домовленість співбесіди (ок, проговорили, зідзвонилися).
2 етап. Зустріч з лідами. Оголошення механіки співбесіди, розповідь про вакансію та напрямок діяльності компанії/відділів, переглянуте резюме та професійна коммунікація, — цього не було.
Тут доцільно вибачитися за мій непрофесіоналізм — вираження некомфорту від механіки співбесіди, грубості та відповідної міміки, напр. закатування очей.
Плюси:
— Відразу зійшлися на думці, що ми рухаємося в різних напрямках та побажали хорошого дня.
— Стала ще більше цінувати себе та крутих спеціалістів.

Пропрацював рівно 2 роки в Києві. Спойлер: в цілому в компанії сподобалось (9 із 10)
Працював на трьох проекта в рамках одного замовника

Плюси:
1. Налагоджені процеси в компанії/менеджмент компанії:
— Своєчасна зп.
— Немає чіткого контролю часу, гнучкий графік.
— Страховка, компенсація спорту, різні програми для розвитку і освіти.
— Відпустки (не згораючі в кінці року), сік ліви, лікарняні і тд.
— Професіональний менеджмент, лояльність, індивідуальний підхід до кожного. Можливість ротації, якщо проект не сподобався і тд.
— Бенч, на вулицю не виставляють, якщо з проектом щось трапляється
2. Офіс:
— Чіл зона. Більярд, плейстейшн, спортзал, турніки, столи тенісні і для футболу, масажні крісла etc.
— Гарний, комфортний офіс, великі вікна, зручні місця, не шумно. Зона бербекю, виходи на дах, парковки, автомати з їжею, міні кофейні, булочні.
— Розвозки з метро в офіс і vice versa. Поруч станція електрички до вокзальної, і автобусна зупинка.
3. Проекти:
— Проекти хороші (з тих, на яких я був)
— До карантину можна було працювати з дому. Хороша, дружня атмосфера в офісі.
— Тімбілдинги, зустрічі з замовников

Мінуси:
— Немає безкоштовних уроків англійської.
— Немає бухгалтера який вів би ФОП, треба оплачувати самому, але дають кнтакти провірених бухгалтерів.
— Треба більше хороших кафе і столових на території. Але і видавали пропуск в Dinner’s в сусідньому БЦ.

Перейшов в іншу компанію бо захотів змінити стек і спробувати щось нове поки вік дозволяє. Зустрічав ситуації, що багато хто повертався назад в GlobalLogic

Проходив співбесіду у цю компанію на позицію Python Developer. Дуже гарно організований процес, співбесіду проводили дуже професійно. Залишились тільки позитивні враження. Рекомендую.

Работал во львовском офисе GlobalLogic с 2017 по 2019 год. Процесс рекрутинга и интервью оставили только положительные впечатления. Компания помогла с релокацией из другого города, оплатив дорогу и предоставив квартиру на 2 недели.
Конечно, многое зависит от проекта и команды, но, могу сказать, что мне очень повезло и с тем, и с другим. За период работы в GlobalLogic, я получил самый сильный буст по скиллам, и познакомился с замечательными людьми.
Компания всячески поддерживает саморазвитие, предоставляя возможность составить индивидуальный план развития, менторшип программы и компенсируя траты на конференции.

Я работала в компании GlobalLogic около 3х лет. И могу с уверенностью сказать, что это компания, уходя из которой я плакала. Наш департамент расформировывали ( а точнее сокращали) и у меня был офер.
Да, я признаю, что люди могут работать и на проекте и в команде разные, но нужно работать над собой и не быть токсичными, тогда и все будет хорошо складываться.
Компания заботиться о ее сотрудниках, вовремя выплачивает компенсации ФОПам, оплачивает хорошую медстраховку.
Это тот случай, что если бы была вакансия, я бы с радостью вернулась.
Рекомендую как отличного работодателя.

Проходила собеседование на позицию ВА. Рекрутер Olga Cherevata изначально писала на Джине. Переодически пропадала, потом опять писала. С горем пополам назначили техническое интервью. На нем выяснилось что ищут не в ту команду, не по тем навыкам, но раз уж вышли на звонок, то на всякий случай пробеседовали :) С тех пор прошло недели 3, никакого ответа не получила.

Отличная компания — проекты сложные и интересные, коллеги прекрасные. Респект.

Підтримали: Anastasia VakulchykAlla

Отличная компания, предоставляет много возможностей, классные бонусы, касается Киевского офиса. Единственный минус — нет где нормально покушать, на территории 2 столовки, на вид еда, как еда, а вкус мягко сказать не очень. Одно время комплексные обеды доставлял ресторан Rooster, сейчас к сожалению нет. Было бы круто если что-то такое вновь появилось, ну или же в общем холодильники с готовой едой от каких-то поставщиков

Підтримали: Anastasia Vakulchyk

Была в компании, на собеседовании в году 13-14м, еще тогда тестер с нулевым опытом, конечно, вариантов, что возьмут не было, но я решила идти на интервью, так как всегда хожу когда зовут (особенно в такую компанию).
Итак по порядку:
HR -норм, не помню всех нюансов но норм.
Дальше интереснее.
Тех собеседование на достойном уровне, сначала на английском, потом на русском, спрашивали что-то по программированию, я не ответила, ну ничего.
По теории ответила все, ну то такое.
Не работала не знаю, в целом офис норм — собеседование как везде, могут спросить что угодно из ИТ, и локально из тестирования конечно.
Впечатление положительное, в целом, но я пока в Инфопульсе:)

Підтримали: Anastasia Vakulchyk

Проработав в компании 3,5 года, у меня сложилось определённое мнение о ней, коим хочется поделится в данном отзыве. Итак, по порядку.
Офис
Офис компании GlobalLogic находится в БЦ «Протасов», который располагается рядом с одноимённым горнолыжным киевским курортом. Добираться достаточно удобно: 12 мин пешком от стм Олимпийская, есть «развозки» от/до стм Дворец Украина и Дружбы Народов, проходят маршруты 40-го троллейбуса и 450-й маршрутки. Что же касается личного транспорта, то есть неудобства с поиском парковочного места. Рядом есть пара стоянок, на которых, как правило всё занято. Есть большой паркинг на территории БЦ, который стоит 100$/месяц, 60 из которых компенсирует GL, а 40 платишь сам, но чтобы получить место нужно ещё постоять в очереди. Я ждал около года, но с паркоместом прям очень удобно.
На территории БЦ есть 2 кафе-столовки со средним чеком 80 грн. Есть всякие фуд поинты и холодильнички с бутерами. Из бесплатного, на некоторых кофепоинтах можно найти печеньки/зефирки/хлопья. Самих же кофепоинтов много — в каждом крыле. Без кофе/чая/водички не останетесь :) Так же в каждом крыле есть кухни с холодильниками и микроволновками для любителей домашнего питания.
Из развлечений, GL оборудовал небольшой тренажёрный зал, есть GL Club с бильярдом и Sony PS. В двух блоках оборудованы крыши, на которых есть столики, лежаки, гриль — очень крутое место для отдыха с приятным видом. GL Club и крышы можно букать для личных целей. В целом, всё комфортно.
Рабочее место
GL арендует в БЦ, наверное, 80% площади. Всё красиво стилизовано, в лучших традициях гугла :) Рабочие эрии опэн-спейс, с перегородками «кубиками». Продумано всё здорово. Столы большие, стулья удобные. Есть много переговорок, каждая в своём уникальном стиле, как и кухни. Видно, что компания старается держать всё это в надлежащем состоянии, регулярно обновляя и меняя дизайн. IT департмент снабжает всем необходимым железом. Ноуты и моники очень даже неплохие. В зависимости от специфики проекта, дают винду, линух или мак. Есть небольшие затупы и бюрократия с этим: типа иногда нет какого-то переходника, или после установки какого-то своего софта потребуют подтвердить лицензию, но это нормально. Была ситуация, когда я попросил новый, более мощный ноут, поскольку мой 3-х годичный уже тупил. В результате, погоняли тесты и сказали, что мне всего хватает. Было обидно. А спустя 2 месяца, дали новый ноут по плановой замене. Странно... Вышеупомянутых переговорок, хоть и много, но забукать их бывает проблематично. Хотя видно, что ребята постоянно стараются это оптимизировать.
Процессы
Взаимоотношения с компанией происходят через договоры СПД и фактически все являются не сотрудниками, а консультантами. Но кроме формулировки ничего это не значит :) Раньше компания помогала с оформлением и ведением СПД. Сейчас же дела ведите сами — это конечно же минус.
В целом, все процессы прозрачны, никаких «подводных камней» я не увидел. Всё происходит нормально. Кроме ведения СПД, претензий нет.
Рабочий процесс построен таким образом, что ты тесно работаешь с заказчиком, а GL всячески помогает решать разного рода организационные моменты.
Работа и карьерный рост
Тут конечно больше зависит от проекта на котором работаешь. Я не слышал историй про какое-то непрофессиональное управление и что-то такое. У меня были нормальные отношения как с менеджером, так и с лидом. На проекте была очень дружественная атмосфера, как и в компании в целом. Все достаточно открыты. Вообще, я считаю что с проектом и командой мне повезло :)
Видно, что ребята любят то чем занимаются и постоянно стараются улучшать процессы, продукт, привлекать новые технологии, на сколько это возможно. Инициатива всегда поощряется.
Так же компания регулярно проводит разного рода тек-токи, хакатоны, культурные лекции. Есть обучающие программы для повышения квалификации. Если ты хочешь выучить что-то новое и это нужно проекту, то есть внушительный список классов. Есть библиотека. Можно собраться и поработать на разного рода PoC, где попрактиковаться в новых и интересных для себя направлениях.
Компания даёт все возможности для развития тебя как профессионала и продвижение по карьере.
ЗП — вещь индивидуальная. Зависит от проекта и твоей квалификации на старте. По отзывам, в среднем соответсвует рынку, но есть и обижены её уровнем.
Повышения есть, как минимум раз в год. Это может быть как и размер компенсации, так и получение новой «лычки».
Так же возможен перевод внутри компании между проектами. Есть программа релокации, где можно перевестись в GL других стран — список привлекателен. Всё это работает нормально и воспринимается тоже. Работает обратная связь и все вещи обсуждаются, в пределах разумного.
Выводы
В общем, о компании у меня тёплые воспоминания. Здесь я вырос и укрепился в карьерном плане. Удалось выучить и поработать с разными технологиями. Ко мне прислушивались, когда было желание поработать с чем-то новым. На некоторых проектах есть командировки. Мне удалось попутешествовать :) Есть свои недостатки, иногда граничащие со жлобством, но для меня они были незначительны и являются придирками. В этой компании вы встретите классных людей, сможете поработать над интересными проектами и не останетесь обиженными. Спасибо компании за проведённые годы!

На просторах интернета много негативных отзывов о HR-ах компании Global Logic. Хочу тоже поделиться своим опытом. Рекрутера зовут Татьяна и мое общение было исчерпывающим. Объясняю — когда я пришла на собеседование, мы пообщались ровно пару минут, и сразу пришел тех специалист. Так как ради меня собеседование проходило достаточно поздно вечером, HR ушла домой (что абсолютно нормально). С тех специалистом мы говорили порядка 2-х часов, дискутировали, решали кейсы, говорили о наших взглядах на менеджмент. На мое место было еще 10 человек. Мне дали фидбек за 5 дней — меня приняли. При этом с HR я толком не общалась, и это, наверно, хорошо! Меня так сильно настроили, что в Глобал будут вопросы а-ля «кем Вы видите себя через 5 лет», «опишите свои сильные стороны» и т.д. А тут красота — взяли по тех скилам, по софт навыкам. И все вопросы от нее были «по делу» (зп, ЧП). Я в восторге. При этом, когда мы долго ожидали подтверждение из Киева, она (находясь даже на больничном) со мной держала контакт и поддерживала. Да, бюрократия, безусловно, там есть. И я от нервов чуть не посидела. И по итогу очень благодарна ей за поддержку и работу над моим вопросом.

Проработал в Глобале почти год.

Если в целом — бюрократия, где-то жлобство, где-то свои косяки, но вот о чем худого не скажешь, так это о людях. Ребята тут работают классные. Не знаю, то ли звезды так сошлись и мне на всех проектах (сейчас на третьем) везло с коллегами, то ли у Глобала политика такая (ставлю на первое), но по коллективу тут правда всё круто.

А еще в харьковском Глобале есть тренажерка с грушей. Вот где еще можно найти фирму с грушей в тренажерке? Дико тащусь от этого факта))

Расположение, если продолжать говорить о харьковском, не самое клёвое — минут 15 от метро, минут 10 от автобусной остановки, на парковке не всегда есть свободные места (даже на велопарковке). Сам офис довольно удобный, в этом плане у Глобала много преимуществ перед остальными ребятами.

Резюмируя, хочется сказать что в целом, Глобал хоть и имеет некоторые косяки и недостатки, но хорошее место для того, чтобы тут работать. Тут есть профессионалы, у которых хочется учиться и которые не откажут тебе в помощи и смогут помочь советом, эйчары всегда улыбчивые и приветливые, в целом люди приятные и милые.
(Пы.сы. нытики всегда найдут к чему придраться ;) )

Був на співбесіді на позицію SENIOR MATLAB SIMULINK ENGINEER, по рівню навичок не дотягнув, але рівень компанії і сама співбесіда залишила найліпші спогади!
Не дуже сподобався рецепшн! Дівчата сиділи якісь дуже кислі і не привітливі, але на загальне враження це не вплинуло. На співбесіді було дуже багато питань, не було дурних питань, одразу по технічній частині, із практичним завданням, але вся співбесіда була в спокійній обстановці, здалось більше, що це не співбесіда а просто розмова.
Окремо хотів виділити HR Елизавету, дуже професійна дівчина, яка постійно посміхалась, і дууже багато розповідала з приводу компанії і проекту, дуже швидко знайшли спільну мову, і після співбесіди підтримала мене, можу з чистою совістю сказати це мабуть одна із найліпших HR яка мені траплялась=)

НЕ НАДО УДАЛЯТЬ МОИ ОТЗЫВЫ! ПРОДАЖНЫЕ СВОЛОЧИ!

Підтримали: Maxym GornytskiyGene Simmons

На DOU не нашлось информации о Ваших отзывах о компании GlobalLogic кроме этого. К сожалению, не удалось выяснить, о каком удалении какого отзыва идет речь.

Судя по комментариям — о HR отделе говорят правду. Выхожу первый день.
Буду уходить — отпишу ниже)

GL — лучшая компания, где я работал. Да, многое может зависеть от проекта, заказчика и тд. Но одно бесспорно — там работают профессионалы своего дела. Люди очень приветливы, располагают к общению, нет чувства, что тебя пытаются как-то унизить. Про плюшки-ватрушки вообще нет смысла говорить, в компании огромный пакет дополнительных услуг и комфорта, все вопросы решаются очень оперативно. Компания лояльна к своим сотрудникам и если проект закончится, то ты можешь попасть на бенч и тебя попытаются приютить на какой-то другой проект. Сказать что-то плохое о Харьковском GL просто язык не поворачивается.

Був на співбесдіді на інетена автотестера у 2015 р. Позитивне — швидко отримав розгорнутий фідбек, що саме потрібно підтягнути у скілах, а також дівчина, яка проводила співбесіду, багато посміхалася :). Негативне — у резюме був запис про курси програміста, і коли спитали, чому не став програмістом, то відповів, щр засвоїв базу і для автотестів цього достатньо, а у більш складні і специфічні речі не заглиблювався. Зате потім у фідбеку було щось типу: «схоже, що може вивчити щось нове, але кидає справу на пів шляху, коли стикається з труднощами» :)

Підтримали: Olena PaplykVladyslav Tkachuk

не можу виправити помилку у відгуку, правильна назва вакансії була QA Automation Trainee

Проработал 2 месяца. Очень приятная атмосфера, прекрасный тимлид и менеджер! Разнообразные проекты и есть время на развитие своих скилов. Это пока лучшее, что было у меня в IT

Проходила собеседование. Не прошла. Фидбек дали сразу(зачот!). Объяснили, почему не подхожу и в какую сторону развиваться. Интервью было максимально информативным.
Отказать человеку и оставить приятное послевкусие нужно уметь. Никаких «мы с вами свяжемся» и «молодая команда, инетересные проекты».
На рецепшине криво висят часы, что на фоне общей чистоты и милоты застряет в глазу. И это,пожалуй,единственный недостаток. Это, и мое плохое умение отсчитывать 200 метров с начала перекрестка, в связи с чем я бродила в каждой арке.
Рекрутер Анна тоже молодец. Приятная и располагающая.

Был в ноябре на собеседовании, фидбэк так и не получил. Офис современный.

Сегодня получил фидбэк.

Из неприятного опыта на проекте «* Classic» до сбора фидбеков о работе Лида как о Тим Лиде его фразы выглядили как-то так — «Мне выгодно вас развивать», «Буду говорить о вашем финансовом повышении», «Могу позволить себе поощрить свою команду», после — «Учить никто не будет. Берёшь и ..», «Тебя должно волновать мое мнение..», «Иди и разговаривай», «Палки в колеса никто вставлять не будет..» :).
Говоришь что есть неточности в старых документах, ответ — «Да, там есть. Бери и записывай.», а потом и не вспоминает даже. :)
Вывод с опыта — всегда хорошо или даже просто нормально работается, когда никто не путается под ногами и не создаёт проблем.

Ничего плохого против самого Глоубала сказать не могу, но проект «* Classic» оказался полным кидаловом. Негативный фидбек против Дев Лида благодаря Тест Лиду формировался так:"Будут собирать фидбеки. Дашь? Нужно чтобы был командный фидбек«. То додумался попросить написать на какие деньги пришел работать на проект. Когда начались вопросы относительно работы, о которой он (Тест Лид) говорил на собеседовании, сказал что изначально было некорректно составлено описание вакансии и все о чем говорил по проекту имелось ввиду в виде бонуса :), на деле была старая легаси система, на которую еще бы и не пошел, закрепил «..ну а если неинтересно, то никто держать не будет :).» И смысл таких собеседований? Начались действия чтобы выжить с проекта. Официально звучало:"Было все хорошо, а потом что-то произошло" и ты стаешь после 6 месяцев работы сразу тупым как ботинок. А что именно произошло, Лид машет головой, пожимает плечами и при этом улыбается. Коснулось работы на другом проекте, начались какие-то митинги за спиной (формировали командный фидбек :) ), все чтобы ты не делал уже все не так, под конец пришлось забить, был почти оффер с другой конторы. Итог ожидаемый — склепали командный фидбек из 2х человек, а за пару дней пошли еще, фидбекщики, в пятницу вечером пиво пить :). Более того, Лиду нужно было еще полезть через старого знакомого с своим фидбеком на другой проект вне Глоубала, чтобы успокоиться и опять быть довольным :). Только сами, как вариант, то сдают в несколько итераций документ заказчику, по 3 ошибки на каждом степе, заказчик отказывается читать и заворачивает обратно и так напротяжении 6 месяцев :) , приезжают с другой страны спасать ситуацию, то новое ишью из-за недопонимания проекта и рекваементов, заказчик кипишует, ескалирует и непонятно куда делись равнозначные автонономные 3 или 4 перформера, а не 2.5 или 3.5 о которых красиво говорили. За 9 лет работы на проекте апдейтить селениум тесты так, что все валится при ране, сворачивает на фреймворк, оказывается не фреймворк.. В таких реалиях только продвигать фидбеки и лидить команду :). Подобного посчастливилось не встречать не до этого проекта, не после. Если есть желание поучаствовать в подобном TRASH-е, тогда добро пожаловать.

Підтримали: Viktor HilDenisenkoInfatum

С GL столкнулась впервые. Откликнулась на вакансию на Джине, на следующий же день связались.
На техническом собеседовании были вопросы по математике и программированию, обычно не специфичные для собеседований на позицию BA. Было неожиданно и увлекательно.
Респект HR отделу. Рекрутер Елена К, привет! Была доступна в скайпе, отвечала на все интересующие вопросы, обратную связь после каждого из этапов собеседований предоставлялся оперативно (менее, чем через 2 часа).
В итоге и процесс и собеседования оставили только положительные впечатления.

Я пропрацював у київському Глобалі небагато — лише 8 місяців. Це буде трохи ліричний і абсолютно суб’єктивний відгук.
Сумно, коли тебе уже видалили з системи і твій звичний email більше не існує. Сумно, що твій бейдж уже не працює і ти не можеш потрапити на своє 3L-124. Сумно, що ті двері, у які ти заходив щонайменше разів сто уже не відкриваються перед тобою, а пищать невблаганним червоним діодом...
За час роботи в Глобалі я провів свої перші співбесіди над беззахисними джуніорами, на практиці відчув себе крутим сіньйором, а також отримав безцінний досвід і навички програміста, які б я навряд чи отримав у менш шановних і менш відомих компаніях.
Я не можу говорити про весь Глобал, оскільки це величезна компанія з різними проектами, люди там можуть траплятись абсолютно різні. Але ті що траплялись мені були класними, в мене не було нарікань. Лише один раз був неприємний інцидент в бухгалтерії, де на моє питання, яким чином нараховується і рахується податок на аренду(без будь-якого бажання знайти щось погане, це було потрібно для моєї декларації), колеги-подруги мого бухгалтера почали в обурливій манері мені радити найняти юриста і розібратись в питанні, почали пояснювати що тут все законно і т.д. Врешті-решт бухгалтер спокійно пояснила що і як.
В Глобалі чудові приміщення з самокатами і вуличками для самокатів :-), купа всіляких «плюшок» — починаючи від кофі-поінтів у кожному блоці закінчуючи g-club’ом з більярдом, приставкою і іншим. Проте я крім кавоварки мало чим користувався — часу на це було небагато, особливо в перші місяці роботи. Втім стоянка для велосипеду і душова — це було надзвичайно зручно для мене.
Ви не застраховані від того, що проект, на який Вас найняли, не перестане існувати з багатьох причин. Не застраховані, що потрапите в пул — чистилище для безробітних. Вам продовжать платити і шукати проект. Мене цікавили hardcore проекти по моїм навичкам, а таких проектів в Глобалі не знайшлось. От я і звільнився.
Сумно, коли йдеш, намагаєшся запам’ятати як виглядає офіс. Сумно, коли пояснюєш охоронцю на виході, що ти звільнився і в тебе уже відібрали бейдж. Ти уходиш і розумієш, що навряд чи уже повернешся назад, а кава була така смачна.

Не знаю может мне так везет, но рекрутеры с глобала просто жесть. Ладно что они пишут даже не посмотрев твой профайл, но когда ты отправил резюме на конкретную вакансию, тебе приходит реквест в скайп, без описания кто это и что это, но ладно, было написано в скайп после добавления. Но я подавался на конкретную позицию, после чего вопрос в какую страну вы хотите, инетересный вопрос, и действительно) Но больше всего убило, вопрос «какие ожидания поЗП?» даю ответ и рекрутер просто впадает в игнор, ни ок приняли инфу, ни мы не можем предложить такую вилку, короче мнение о компании на данный момент не очень.

Підтримали: Виктор Вареник

Около года проработал в Глобале. Отличная команда, замечательный менеджмент и в целом крутая атмосфера сподвигающая улучшать скиллы. За все время работы не нашел ни одного негативного фактора.

Підтримали: Ganna Slavutska

В марте 2016-го был на собеседовании, команда и HR оставили очень хорошее впечатление.

Підтримали: Vladyslav Tkachuk

Респект HR отделу. Одни из немногих, кто дает обратную связь соискателям.

а велопарковочка на офісі в Києві є? покажіть

Не могу согласиться с Романом Онещуком.
Недавно был на интервью в GL. Из за напряженного графика смог выделить время только после 18:00 в пятницу. Тем не менее, встретила меня рекрутер вовремя и с дружелюбием (невзирая на то что я отнимаю пятничный вечер).
Где то ближе к 18:40 началось техническое собеседования сначала с ПМом, немного позже пришел ТЛ команды. Очень поразили знания ПМа в технической части.
В целом беседа получилась очень интересной, многие вещи спрашивали впервые, хотя на моем счету не мало интервью.

Підтримали: Vladyslav Tkachuk

Мой опыт негативен. Причина — рекрутер.
1. Добавилась в скайпе. По-странному предвзято отнеслась к общению со мной. Обещала позвонить — не позвонила. Потом все же решили продолжить общение в очном формате.
2. Пришел в офис. Симпатичный, но это уже скорее норма, чем исключение, для компаний такого уровня.
3. Рекрутер (замечу — РЕКРУТЕР, всего лишь РЕКРУТЕР!) позволила себе опоздать почти на полчаса. Через 20 минут прислала другую девушку (кстати очень милую и умненькую), которая сказала, что рекрутер пока прийти не может. То есть сложно взять трубку и набрать меня?
4. Завели в помещение 2×3 метра (буквально!), не проветриваемое. Минут через 10 пришла рекрутер, которая со мной связывалась... и тут началось самое интересное.
5. Рекрутер — начала разговор не с извинений насчет своего дикого получасового опоздания, что было бы нормально, а с наезда, что я ей кажусь «агрессивно настроеным». До сих пор пытаюсь понять, что она имела ввиду. Она вела себя настолько СВЫСОКА, будто я пришел к ней домой и прошусь у нее пожить. Это такой эпический зашквар, что слов нет.
6. После этой «королевишны» пришли совершенно адекватные проджект и деливери менеджеры: толковые вопросы, интересные уточнения. В общем, ожидаемый для такой компании высокий уровень профессионализма и коммуникации.

В общем, компания явно интересная своими проектами и управленцами, но рекрутер испортила все впечатление.

Підтримали: El KucherenkoMaryna Stratilatova

Роман, добрый день.

Жаль читать, что ваш опыт общения с нашими рекрутинговыми консультантами стал неприятным исключением из устоявшихся правил. Согласно результатам нашего собственного опроса, подавляющее большинство (87%) кандидатов положительно оценивают качество HR-интервью и общение с рекутинговыми консультантами независимо от полученного (или не полученного) в результате оффера (также это видно по другим отзывам о компании на DOU.ua).

Мы убеждены, что HR-интервью важная часть бизнес-процессов нашей компании, качеством которых мы по-праву гордимся. И мы постоянно работаем над их улучшением. Но мы также уверены, что интервью — двухсторонний процесс. Его результат в равной степени зависит не только от наших усилий, но и от самих кандидатов.

Спасибо!

GlobalLogic — хороший старт і невдалий фініш. Працював в ГЛ два роки і ніякого бажання залишати його не було. Тепер коли це сталось, вимушено- проект закрили, ніякого бажання повертатись немає.
1. Камінь в город менеджера — не гарно казати завідомо неправдиву інформацію і обнадіювати — працевлаштувати кілька десятків спеціалістів всередині компанії неможливо.
2. Медична страховка працює, користався. Але за останній місяць ГЛ не заплатив. Якби хтось про це попередив, а так на звернення в страхову- «ваша справа в архіві» і неприємний осадок.
3. Прикольно, що відшкодування за таксі вирішили нарахувати через два дні після офіційної дати звільнення. Тоді, коли перерахувати кошти на мій рахунок вже неможливо — я офіційно не працюю в компанії. Краще б не згадували про нього.
4. Ну і головне. Написана заяву, заповнені фінальні таймшити, вчасно зданий ноутбук, бейджик і все інше. Формально ще у відпустці але фактично їду в ЮКей на нове місце роботи. Кінець місяця — на ЗП на новому місці ще рано чекати — немає ні рахунку в банку. Звичайно ж розраховуєш на свою законну ЗП із глобала. Кінець місяця, все немає і немає і на пошту падає- «лист щастя» — ви потрапили в стоп ліст бо не підписали акти. Здрастє, перед відїздом заходив в бугалтерію і питався що можу підписати зараз, бо за тиждень фізично буду в іншій країні. На виправдання ГЛ мушу сказати що таск на звільнення містив рядок — отримаєте ЗП коли підпишете акти, але це повністю стерлося інформацією з живого спілкування — акти будуть готові, коли нарахують кошти. Я не бугалтер і не знаю процедури, саме тому в нас є люди які цим опікуються, я ніколи не потрапляв у стоп ліст, бо підписував акти вчасно. Не применшую своєї частки провини, був рядок, я його бачив, але ....
а) Описав ситуацію, потрібно знімати хату, потрібно за щось місяць жити — відповідь проста і однозначна — підпишіть акти і висилайте поштою.
б) Саме тоді коли ЗП була реально потрібна і вона мною чесно зароблена, її не видали через бюрократичну процедуру. Ніякої ДОВІРИ до свого колишнього колеги немає — вєчєром дєньгі утром стулья. Якби мені нарахували ці гроші я б відчував ще більшу відповідальність перед КОЛЕГАМИ і передав би документи.
в) Менеджер з пункту 1 пообіцяв глянути що можна зробити — ні атвєта ні прівєта.
в) Як результат, просто за тиждень «зволікання» втрачено більше 300 фунтів чесно зароблених грошей.

Процес працевлаштування був куди приємніший....

Підтримали: Dmitry BogartIra KSergey Pogorelov

Павел, добрый день!

Спасибо за ваш отзыв и комментарии. Мы знаем, что Вы уже получили компенсацию в полном объеме. Вместе с тем, мы делаем все, чтобы подобная ситуация больше не повторилась. Уже закончили внутреннюю проверку, улучшаем процессы и процедуры, работаем с ответственными департаментами и т. п.

Спасибо за сотрудничество с GlobalLogic и успехов на новом месте!

P.S. В оправдание менеджера можем только сказать, что он неисправимый оптимист :)

Была на собеседовании Junior .Net Developer в Киевском офисе. Понравилось. У Глобал Логик (по крайней мере у той команды, которая разместила эту вакансию) свои стандарты собеседования, что приятно удивляют. А именно — никаких вопросов от ашара вроде «почему уволились с прошлой работы», или «кем вы себя видите через 5 лет», сразу собеседование с тех.спецами и пиэмом, где идет акцент на проверке технических скилов, которых требует конкретный проект. Никаких «задачек на логику», или вопросов в стиле «что такое абстракция?». Все коротко, по делу, ничего лишнего и ничего личного. Требования высокие даже к джуну, но это говорит о профессионализме команды, и вызывает уважение. В целом, сложилось впечатление, что люди там работают жизнерадостные, любящие свою работу и выполняющие ее качественно. Более того, тут же последовал откровенный и конструктивный фидбэк. Это лучшее собеседование, на котором мне доводилось присутствовать.

Працював на Львівському глобалі чуть більше одного року:

Почну з мінусів львівського глобала:
1) Якщо раптом працівнику набрид проект або щось не задовольняло і виникло бажання поміняти проект(або як кажуть ротейтнутись), тоді працівнику потрібно створити тікет на ротацію. Тобто у випадку якщо наразі нема вільних вакансій, або ви не підходите під новий проект, тоді: вам знаходять заміну, вас відправляють на пул(у більшості випадків це означає — «допомагайло» всім). І аж потім вам знаходять новий проект. На пулі ви можете досить довго просидіти. Згідно інформації яку мені надав менеджер з ротації — в середньому 20-30% люди які сидять на пулі у зв’язку з ротацією звільняються, або їх звільняють, бо їм платять повну ставку. У випадку якщо для вас знаходиться місце — тоді все ок (кеп).

2) Система обліку годин на роботі. Не знаю як ви, але як на мене у ІТ компаніях не потрібно вести систему рахування годин, хто скільки годин просидів у офісі. Особливо не розумію логіку коли в людини нема таску але всеодно потрібно відсидіти 8 годин в день, 160 годин в місяць, бо так написано в полісі. Це вже проблема не працівника, а його ліда чи ПМа.

3) Відсутність прозорої та чіткої системи перерозгляду зарплати. Кожен ПМ по різному проводить перерозгляд зарплат(один — раз в рік, другий — раз в квартал, третій — до тих пір поки не підійдеш а якщо підійдеш то скаже що рік ще не пройшов), тому нема чіткої інформації чи процедури, яка б говорила про те що в цілому на Глобалі перерозгляд зарплат повинен проводитися в конкретний період часу. В такому випадку процес перерозгляду ЗП був би прозорішим, і ніяких конфліктів не було б. От приведу особистий приклад, пропрацював я пів року на проекті, зарплата як для мідла була нижче середнього рівня — 900К, ну от мій лід був задоволений мною, і вирішив я підійти до ПМа просити +200$(так іменно просити, бо по інакшому це назвати не можливо на цьому проекті), так от ПМ зі сходу сказав що я тільки пів року попрацював, і сказав мені що згідно мого контракту я повинен пропрацювати рік аж потім може бути перерозгляд. Чесно кажучи я був в шоці з цього, але поспілкувавшись ще хвилин 10 він мені сказав що з наступного кварталу підніме(то получалося через 4 місяця). Так ось, підняв я свій контракт — нічого близького до його слів не було, тобто сказав неправду в очі, також я попитався менеджмент про свій контракт і так само сказали що там такого нема. З першого місяця наступного кварталу ЗП не була збільшена, а була збільшена з другого і третього місяця (тобто кінець кварталу) і ще й розбито по 100 $ кожного місяця. Тобто реально получилося що ЗП підняли через рік. Ось так.

4) Розказували мені працівники глобала з інших проектів ще такі неприємні історії: заставляли сидіти понаднормово не оплачуючи їм за це, а коли працівник підійшов до ПМа сказати про це то сказав що якщо не подобається то звільняйся. Але це вже поодинокі випадки.

5) ну і останнє, досить суттєве: якщо ви йдете НЕ на посаду Trainee і якщо вам приходить job offer з таким текстом: By accepting this job offer You confirm that You will be working for GlobalLogic for a period of 12 months without a permission of work place change (this condition will also be written down in the agreement).

Тоді не вірте цьому мейлу, в договорі не пише такого. Це примітивна неправда щоб втримати якомога довше працівника в компанії. Додатковий договір про заборону і штраф у розмірі 10К грн якщо ви звільняєтеся швидше року є лише актуальним для Trainee.

Ну і тепер до плюсів:
1) багато всяких «плюшок» — спортзал (але з пошкодженим інвентарем), більярд, теніс, плейстейшини, душ, кофі пойнти на кожному поверсі, безкоштовні печенюшки.

2) Корпоративний спорт (футбол, баскетбол, басейн)

3) Хороший соц пакет, лікар в компанії який робить довідку за 1 хв про те що ти хворів колись, 100% оплачувані лікарняні, відпустки.

4) Високий рівень організації корпоративних вечірок.

5) Все не пам’ятаю, проте все решта що я не назвав в мінусах являється позитивними враженнями.

Доброго времени суток. Отзыв по HR.

По отзывам знакомых, в ГЛ весьма неплохо. Мне позвонила эйчар, по телефону пообщались, как по-русски, так и по-английски. Речь шла о должности Javascript trainee, вышла она на меня сама, я не напрашивался. Разговором она осталась довольна, пообещала созвониться. В итоге через пару дней ожидания я с ней снова связался, сказала что завал анкет, на след.неделе свяжутся. На след.неделе мужественно выдержав 3 дня, на 4й сконтачился с ней, оказалось что вакансия уже закрыта.
Я ничего не имею против ГЛ в целом (да и не могу судить не поработав там), НО:

Неужели трудно связаться в любой форме и сказать что вакансия закрыта? Меня, например, раздражает когда из отпуска возвращаешься в город, сидишь, ждёшь, тратишь время, а в итоге нолик. Мне не суть важно, что вакансия закрылась, мне неприятно что пока не пнёшь, то не скажут.
Полагаю, что если HR-отдел компании будет учитывать эти элементарные человеческие правила вежливости, то будет вообще хорошо.
P.S. Да, эйчары бывают разные, я знаю.

И еще там есть сильно умные лиды и проджект менеджеры...

GlobalLogic — есть душ, бильярд, кондиционер, шезлонги на крыше, маленький тренажёрный зал, подвозка до метро (либо 20 минут пешком), чай-кофе залейся, стулья недавно хорошие завезли, шустрый инет, адекватные компы и мониторы, бухгалтерия ведёт все ЧП-шные дела (за 2 года я ни разу в налоговую не ездил), ну в общем как у всех больших контор.
Есть две столовки, в одной кормят вкусно и дорого, во второй дёшево и чудовищно.
Проекты здесь очень разные, от клепания GUI на Avid до написания дров на Texas Instruments, адекватность и интересность работы сильно варьируется от проекта к проекту, ну и за границу возят как заказчик пожелает, то есть не всех и не всегда.
Зарплату повышают по официальным процедурам раз в 2 года процентов на 10, на практике — не повысят пока не нагавкаешь, правда я ещё не работал в конторе, где было по другому.
Хорошее место для джуниоров, пару лет набрать опыт, и драпать на 2x зарплату в Циклум или Епам, оба под боком.