Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Ми розробляємо програмні рішення для проєктування, конструювання та виробництва. Працюємо над системами управління даними щодо продукту та керування його життєвим циклом.
12 березня 2015

Software Engineer — Java Developer (вакансія неактивна)

Дніпро, Хмельницький

Необхідні навички

• Experience in Java programming 3+ years
• Knowledge of SQL
• At least an intermediate level of English skills.
• Ability to learn new technologies quickly

Буде плюсом

• Experience in Java backend programming is a plus

Пропонуємо

• Competitive salary
• Professional and friendly team
• Convenient office location
• Flexible work schedule
• Paid Vacation, Sick Days, etc.
• Comfortable workplaces
• Medical insurance
• Possibility of business travel abroad

Обов’язки

This position is for a software engineer.
The individual will play a key role in the development of a desktop application.
Position requires individuals who can quickly translate requirements into high quality production software. The individual will be a part of a highly qualified and successful goal oriented team.

Гарячі Java вакансії

Всі Java вакансії